Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ile juz nie palisz?

Opublikowano

to ile juz nie palisz?

24 dni :>

Opublikowano

to jescze tydzien i masz maly jubileusz-musisz to jakos uczcic... :wink4:

Opublikowano

to jeszcze tydzien i masz maly jubileusz-musisz to jakos uczcic... :wink4:

oby nie tym :palacz::polew:

napewno wymysle cos...zeby to dobrze uczcic :naughty:

Opublikowano

...no tego sie po Tobie nie spodziewam,ale jakies winko i swieczki :naughty:,to wielka chwila,dla kogos,kto palil dlugo,potem ,jak sobie to przypomnisz,szkoda bedzie zaczac znow...wiesz taki chwyt psychologiczny...cieszyc sie z malych sukcesow,to sztuka,ktora niewielu poznalo...cieszac sie z malych sukcesow-latwiej bedzie z problemami... :wink4:

Opublikowano

no dobra przekonales mnie......... :tongue4: bedzie winko...swieczki...................... :naughty:

a czy tak dlugo pale to nie wiem.....4 latka :embarrassed:

Opublikowano

4 lata ,to dlugo-pomysl,co sie wydarzylo przez ostatnie 4 lata-wiele,a jeszcze takie male pytanko,niedyskretne sama swieczki przypalisz,czy bedzie ktos jescze :naughty:

Opublikowano

nie no.....ktos mi musi winko otworzyc :naughty:

Opublikowano

...juz myslalem,ze sama bedziesz pic...trzebaby watek alkoholowy uskutecznic... :tongue4:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 00:01_________________________________________________dobra,ja spadam ,bo to juz czas na mnie...kolorowych snow wszystkim zycze,oby sie nie przysnil koszmar z pustym bakiem i nieczynna stacja benzynowa... :tongue4:

Opublikowano

Pierwszy spot bez peta zaliczony. Raggaman, jak paliliscie pety to mnie gryzlo w gardlo. Jak mozna palic to swinstwo..? :cool1: :gwizdanie: :>

Opublikowano

Pierwszy spot bez peta zaliczony. Raggaman, jak paliliscie pety to mnie gryzlo w gardlo. Jak mozna palic to swinstwo..? :cool1: :gwizdanie: :>

powiem Ci ..że znów zaczeło mnie drapać w gardle :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

kur..wa RAGGAMAN !!!jarasz ,jak wsciekly...raz w tygodniu-nie jest dobrze....a juz mialem wylaczac kompa ,ale mowie sobie ''a zobacze ,co nowego...''

...przykro mi to mowic,bo wierzylem w ciebie.....musisz przyjac slowa krytyki... :bicz3: :bicz::bicz2: :ranting1: :rant:

tomek :good:

raggy :thumbdown: sorry ,ale trzeba to tak ocenic....

Opublikowano

powiem Ci ..że znów zaczeło mnie drapać w gardle :thumbdown::wallbash:

Ale ze co..? :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 00:22_________________________________________________O i widzisz raggamanie, opierdol dostales od szeryfa (domjenick, tak Cie bede nazywac, bo trudno sie wymawia Twoj nick :wink4::decayed: )

Wez sie w garsc gnojku jeden. :bicz3:

Opublikowano

ja mam klapka w gębie po tym papierochu :sick3:

Opublikowano

Kolkov...Ty tez zajarales..... :angry:

Opublikowano

Kolkov...Ty tez zajarales..... :angry:

No wlasnie.. :angry:

Widze, ze ze spotow warsiaskich to tylko Agela i Nosfer sie trzymaja.. :th:

...no i oczywiscie JA, hohoho. :kox:

Ale szacunek dla Was, ze przynajmniej nie oszukujecie. :D

Opublikowano

ide zmierzyc cisnienie :wink4:....

Opublikowano

no właśnie zero ściemy :)

Opublikowano

ide zmierzyc cisnienie :wink4:....

No i widzicie.. przez Was Szeryf nam sie wykonczy... :decayed::wink4:

Opublikowano

nie przez nas tylko przez te browarrrrki :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.