Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

...no tego sie po Tobie nie spodziewam,ale jakies winko i swieczki :naughty:,to wielka chwila,dla kogos,kto palil dlugo,potem ,jak sobie to przypomnisz,szkoda bedzie zaczac znow...wiesz taki chwyt psychologiczny...cieszyc sie z malych sukcesow,to sztuka,ktora niewielu poznalo...cieszac sie z malych sukcesow-latwiej bedzie z problemami... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata ,to dlugo-pomysl,co sie wydarzylo przez ostatnie 4 lata-wiele,a jeszcze takie male pytanko,niedyskretne sama swieczki przypalisz,czy bedzie ktos jescze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...juz myslalem,ze sama bedziesz pic...trzebaby watek alkoholowy uskutecznic... :tongue4:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 00:01_________________________________________________dobra,ja spadam ,bo to juz czas na mnie...kolorowych snow wszystkim zycze,oby sie nie przysnil koszmar z pustym bakiem i nieczynna stacja benzynowa... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spot bez peta zaliczony. Raggaman, jak paliliscie pety to mnie gryzlo w gardlo. Jak mozna palic to swinstwo..? :cool1: :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spot bez peta zaliczony. Raggaman, jak paliliscie pety to mnie gryzlo w gardlo. Jak mozna palic to swinstwo..? :cool1: :gwizdanie: :>

powiem Ci ..że znów zaczeło mnie drapać w gardle :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur..wa RAGGAMAN !!!jarasz ,jak wsciekly...raz w tygodniu-nie jest dobrze....a juz mialem wylaczac kompa ,ale mowie sobie ''a zobacze ,co nowego...''

...przykro mi to mowic,bo wierzylem w ciebie.....musisz przyjac slowa krytyki... :bicz3: :bicz::bicz2: :ranting1: :rant:

tomek :good:

raggy :thumbdown: sorry ,ale trzeba to tak ocenic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ..że znów zaczeło mnie drapać w gardle :thumbdown::wallbash:

Ale ze co..? :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 00:22_________________________________________________O i widzisz raggamanie, opierdol dostales od szeryfa (domjenick, tak Cie bede nazywac, bo trudno sie wymawia Twoj nick :wink4::decayed: )

Wez sie w garsc gnojku jeden. :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov...Ty tez zajarales..... :angry:

No wlasnie.. :angry:

Widze, ze ze spotow warsiaskich to tylko Agela i Nosfer sie trzymaja.. :th:

...no i oczywiscie JA, hohoho. :kox:

Ale szacunek dla Was, ze przynajmniej nie oszukujecie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...