Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólne spotkanie kartingowe - A4 Klub & Passat Forum


eltom

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy po wstępnych rozmowach z kierownictwem toru kartingowego przy Motoarenie w Toruniu.

Tor ma zostać otwarty po zimie 1. Kwietnia, o ile warunki pogodowe na to pozwolą.

Spotkanie 6 kwietnia w godzinach okołoobiadowych (powinno być wtedy najcieplej).

Moja propozycja jest taka, żeby w myśl zasady "raz, a dobrze" wziąć drugą opcję z zakładki "Przejazdy grupowe": Oferta

No i teraz rzecz chyba najważniejsza, czyli cena. Cena wyjściowa to 85,-PLN jazda + 8,-PLN kominiarka, ale wszystko zależy od ilości chętnych.

Oczywiście będę się starał i może uda się coś ponegocjować, a przynajmniej paść na kolana i ubłagać o kominiarki w cenie jazdy.

Przy rezerwacji na grupę najprawdopodobniej trzeba będzie zrobić jakąś przedpłatę, ale o tym ewentualnie później.

Spot będzie okazją do integracji, jak również odrobiny rywalizacji z forum Passata, więc będzie z kim konkurować na torze. Póki co film instruktażowo - propagandowy:

Bardzo proszę o wpisywanie się chętnych do jazdy na torze. Wszelkie informacje i aktualizacje będą w pierwszym poście.

Początek zabawy około godziny 14.

Dokładny plan atrakcji pojawi się niebawem. Jednakże na wypadek niepogody, będzie także plan awaryjny. W każdym razie chętnych serdecznie zapraszamy, bo udana atmosfera jest gwarantowana, a okazja do konfrontacji na torze z Klubowiczami bratniej marki nie zdarza się często.

Wszelkie pytania i sugestie można zadawać w tym temacie lub bezpośrednio pod moim telefonem 514-535-830.

EDIT 23.03.2014

Byłem dziś dokładnie obejrzeć miejscówkę i dogadać szczegóły.

Tor jest zarezerwowany na godzinę 14:30

Sprzęt, co tu dużo mówić - jest świetny.

Do dyspozycji porządne gokarty, o pojemności 390 ccm

Dla porównania, te pod Tesco w Bydgoszczy mają 200ccm pojemności.

Sam tor także nijak nie daje się porównywać do tego pseudo toru pod Tesco.

Na gokartach mogą jeździć osoby powyżej 12-go roku życia, o wzroście co najmniej 150cm.

Na miejscu, w budynku widocznym na zdjęciu (bordowy kontener) dostępna jest sala ze stołami i kanapami, fotelami, a także część gastronomiczna.

Na górze, widoczny na zdjęciu taras z doskonałym widokiem do obserwacji zmagań na torze.

Można sobie zamówić na miejsce jakąś pizzę lub przyjechać z własnym prowiantem, jeśli ktoś będzie chętny. W barze znajduje się także automat do kawy, będzie także możliwość zamówienia hot dogów.

Uprzedzając pytania, Passat znalazł się na zdjęciu nieprzypadkowo - nie mogłem sobie odmówić uwiecznienia go na fotce ;)

Niemniej właśnie za nim widać parking dla naszych aut, za ogrodzeniem, na terenie Racing Arena.

Miejsca wystarczy dla wszystkich, bo stanowisk parkingowych jest znacznie więcej niż wpisanych osób.

104_4972.JPG

104_4975.JPG

104_4978.JPG

104_4980.JPG

h7xotpLjBAqy245FesJjuEd2AVJClS1t51jlm7KxaH0=w958-h721-no

104_4988.JPG

104_4989.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA CHĘTNYCH A4-KLUB:

1. jedrekx

2. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jedrekx

2. bula87

3. Artur82

4. winczako z tym ze mi na ten moment nie rezerwowac miejsca w bolidzie, bo pewnie tylko na chwile i "raczej" nie na 14.... neistety sprawy ode mnie niezalezne, ale zrobie wszystko zeby sie pojawic. Jest szansa ok 50% ze zdaze na bolidy... ale to sobie kupie wtedy. i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane info w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byleby pogoda byla inna niz na fotkach ;)

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 17:50 ----------

Bede 6 kwietnia ;-). Juz raczej na 90%. ;) Ciesze się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem czy będę jeździł, ale na pewno przyjadę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze prawdopodobienstwo, ze bedzie tez kolega w rs4. w porzadku gosc i za***ista fura ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze prawdopodobienstwo, ze bedzie tez kolega w rs4. w porzadku gosc i za***ista fura ;-)

i tym wypowiedzianym zdaniem podnosisz frekwencję na spocie mam nadzieję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jedrekx

2. bula87

3. Artur82

4. winczako

5. szewczyk91 z tym że jazdę na torze sam kupię w razie pytań tel. kom. 501184521 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 6 kwietnia mnie nie będzie, ale przy następnej okazji w lecie, jak najbardziej. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość od eltom:

"Wszystko aktualne, ale UWAGA! Pani z obsługi toru zmieniła godzinę rezerwacji toru na 14:00. Jeśli ktoś nie zdąży dojechać na tą godzinę to bardzo proszę o kontakt 514-535-830. Z racji, że zmiana godziny nie powstała z naszej winy, to jeśli się ktoś spóźni , będą musieli na niego zaczekać i wyścig się opóźni. W miarę możliwości fajnie by było, gdybyście dali radę przyjechać na 13:30.

Oczywiście spotykamy się na parkingu przy torze koło Moto Areny :)

eltom"

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede! ;)

do zobaczenia!

oooo to musisz mnie przwiez teraz ta esą :kox:

ja też chcem :kox:tylko teraz pasy zapne bo znów zęby w zagłówku...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problemo ;-) Chociaz po gokardach to wrazenie jest ze "nie jedzie i nie skreca". ;-). Ostatnio to prawie dzwona zaliczylem po gokardach bo myslalem ze jeszcze siedze w bolidzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problemo ;-) Chociaz po gokardach to wrazenie jest ze "nie jedzie i nie skreca". ;-). Ostatnio to prawie dzwona zaliczylem po gokardach bo myslalem ze jeszcze siedze w bolidzie ;-)

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najmocniej przepraszam za moje kompletne nieogarnięcie zeszłego tygodnia, ale w budownictwie zaczął się sezon i trzeba budować, a na kompa nie ma czasu. Sam jeszcze nie oglądałem zdjęć ze spotkania kartingowego, ale... do rzeczy:

Oficjalnie dziękuję wszystkim obecnym za bardzo sympatyczne spotkanie.

Ci, którzy się zjawili, zrobili bardzo pozytywne wrażenie :wink:

Jeśli ktoś byłby chętny na powtórkę na torze kartingowym, to uderzajcie do mnie śmiało na pw, kom, lub po prostu piszcie w temacie.

Osobiście wolałbym kom. lub PW, bo przy Waszej ilości spamu ( :decayed: ) mogę nie ogarniać wszystkich postów i coś czasem mi umknie.

Aktualnie trwają rozważania co do rywalizacji na poligonie paintballowym, ale ja osobiście wolałbym grill z piwkiem :naughty:

Tymczasem:

Ci, którzy byli na gokartach, kojarzą zapoczątkowaną przeze mnie jazdę pod prąd :doh:

wrzutnik.net V2 DSC_2300.JPG

Tutaj video od Kolegi z kamerki GO PRO

Czasy z wyścigu na 12 okrążeń:

http://s22.postimg.org/6f9bvh2yp/CAM00170.jpg

Niedługo udostępnimy także galerię ze zdjęciami na FB, link wstawię w tym temacie.

Raz jeszcze, bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ!

P.S.:

Ta B6 S-LINE :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...