Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po rozmowach z kilkoma osobami plan jest na wspólny wyjazd.

Moskal +/- planuje byc w częstochowie o 9

Klysek tez chciałby leciec razem.

JUBY_P i Adrian tez sa chetni na wspolną podróż.

pewnie jeszcze ktos z połnocy bedzie leciał, rok temu tez około 9 było spotkanko na LUK OIL

Więc jak reflektujecie?

+/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa

Opublikowano
Po rozmowach z kilkoma osobami plan jest na wspólny wyjazd.

Moskal +/- planuje byc w częstochowie o 9

Klysek tez chciałby leciec razem.

JUBY_P i Adrian tez sa chetni na wspolną podróż.

pewnie jeszcze ktos z połnocy bedzie leciał, rok temu tez około 9 było spotkanko na LUK OIL

Więc jak reflektujecie?

+/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa

My z Wlkp wyruszamy około 4-5 jak zdążymy to podleciemy wraz z ekipa z łodzi :hi:

Opublikowano
  • Autor

No to wymiara nr telefonów itd... i do dzieła:naughty: z łodzi do czewy to max 1,5 h

Opublikowano
No to wymiara nr telefonów itd... i do dzieła:naughty: z łodzi do czewy to max 1,5 h

no to coś ogarniemy :decayed:

Opublikowano

O ktorej planujecie byc w Krakowie?

Opublikowano

i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

Opublikowano
  • Autor
i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

Moskal strasznie kozaczy:kox:

to chyba jemu podrzuce gwozdzie( jak rok temu:decayed: Tobie), tyle ze tym razem nie biore klucza i lewarka:naughty:

Opublikowano
i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo :shock3:

ale musialem byc zadzumiony :grin:

Opublikowano
  • Autor
i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo :shock3:

ale musialem byc zadzumiony :grin:

Odstaw to ...... bo pozniej luki w pamieci

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Panowie a 10:00 w Częstochowie nie da rady?

Opublikowano

ja tez moge sie do was dolaczyc o 9

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem w stanie sie dogadać. godzina w tą czy w tą nie robi mi róznicy

:wink:

Opublikowano
i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

Moskal strasznie kozaczy:kox:

to chyba jemu podrzuce gwozdzie( jak rok temu:decayed: Tobie), tyle ze tym razem nie biore klucza i lewarka:naughty:

wiedziałam :polew:

ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo :shock3:

ale musialem byc zadzumiony :grin:

ty to mnie kłysiu nigdy nie przestaniesz zaskakiwać :doh::grin::facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

Moskal strasznie kozaczy:kox:

to chyba jemu podrzuce gwozdzie( jak rok temu:decayed: Tobie), tyle ze tym razem nie biore klucza i lewarka:naughty:

wiedziałam :polew:

ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo :shock3:

ale musialem byc zadzumiony :grin:

ty to mnie kłysiu nigdy nie przestaniesz zaskakiwać :doh::grin::facepalm::polew::polew::polew::polew:

no za uj nie pamietam takiej sceny :grin:

Opublikowano
i komu Seba pomożesz w tym roku koło wymieniać jak nie jadę:grin::facepalm::polew:

Moskal strasznie kozaczy:kox:

to chyba jemu podrzuce gwozdzie( jak rok temu:decayed: Tobie), tyle ze tym razem nie biore klucza i lewarka:naughty:

wiedziałam :polew:

ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo :shock3:

ale musialem byc zadzumiony :grin:

ty to mnie kłysiu nigdy nie przestaniesz zaskakiwać :doh::grin::facepalm::polew::polew::polew::polew:

no za uj nie pamietam takiej sceny :grin:

qr** Klysiu to ja pamietam chyba zapas byl letni :decayed:

Opublikowano

o to to :decayed::grin:

Opublikowano

nie byliscie napewno w tej samej BT co ja :decayed:

Opublikowano

chetnie rusze z kims razem z katowic/wroclawia/krakowa bo lece caly czas A4 z olszyny na krakow

Opublikowano

Hesik, możemy się spiknąć w Krakowie :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.