Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólny Wyjazd Bukowina


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za całokształt - po prostu było standardowo - czyli bawiliśmy się razem kozacko jak zawsze.

Pogoda rewelka mimo że piątkowy poranek był zaskoczeniem - dzięki za wspólny przejazd zarówno do jak i z BT

Teraz nic tylko trochę powspominać, trochę się pośmiać, jakieś foto pooglądać (jeżeli ktoś robił) i zbierać siły na kolejne wspólne imprezowanie a te już za 2 miesiące

Ps. Pucek, Hamer - :kox: - miło się patrzy na tak odjebane auteczka - szacun

Wyróżniały się na parkingu trzeba przyznać

Szymek - fajnie że udało Ci się do nas dojechać i wspólnie startować z SGL - dźwięk Twojej fury mnie zabił

Dokładnie, Puckowe fele miażdżyły, wiadomo każdy ma inne gusta ale chyba wszystkim się podobały a dźwięk białego szatana to już kosmos, może kiedy kolega Szymek jeszcze wpadnie do nas na spota :naughty:

Jak mnie wpuścicie to może nawet do Zatoru wpadnę :grin:

Znajdzie się miejsce :wink:

Koło Artura?! :decayed:

Czekaj jak on tu wpadnie, wszyscy dostaniemy wdupane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

Chyba piątek:decayed:

W sobotę to Cie nie widziałem:whistling:

No niestety Mateusz, musiałem się zająć żoną i dzieciakami ... w sobotę o 7 już pojechałem, miałem jeszcze przyjechać ale nie było jak. Za rok może będzie lepiej

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

...ja sobie do teraz nie umiem wyobrazić jak Ty spałeś "z Arturem" :grin:

tomasztn ma zdjęcia lepiej nie pytaj :decayed:

Szymku.....wybacz ......

Tomasz pokaza mi foto....:doh:

stanley potwierdził ,że była bida z zaśnięciem :doh:

obiecuję poprawę :wink::decayed:

co do fot :whistling:......... z uwagi na to ,że czasem rodzice przeglądają forum w obecności swoich dzieci....poprosiłem Tomasza by nie zamieszczał :wink::decayed:

btw.... dziękuję bardzo za łikenda za Wami :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...