Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak już przeglądałem. Ale 205/40 można znaleźć ( chociaż też słabo dostępne). Muszę jeszcze temat przemyśleć.

Opublikowano

Widziałem raz 205 na 18 i jest obciach. Dużo ładniej i lepiej trakcyjnie wypada 215. Co sie przy tych 205 upierasz? 215/40 to już się naleśnik robi.

Opublikowano

Myślałem nad 205 właśnie po to żeby nie było naleśnika.

Opublikowano

O czym Ty piszesz? Przecież 205/40 jest niższa niż 215/40. Pisząc naleśnik mam na myśli niski profil.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Chodziło mi o to że będzie bardziej naciągnieta 205

Opublikowano

To szukasz niskiego profilu i naciągu?Dasz rade na tym jeździć? 215/40 przy 8j jest lekko naciągnięta , przy 7.5j będzie na równo mniej więcej i bez balona..

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Ok wezmę te 215/40. W zakrętach będzie lepiej trzymało.

Opublikowano

I coś delikatnie będzie Ci rant zakrywało. Poza tym 205 od tyłu wygląda jak parodia w a4

Opublikowano

To właśnie o to mi chodziło

Dzięki wielkie.

Opublikowano

215/40 przy 8j jest lekko naciągnięta , przy 7.5j będzie na równo mniej więcej i bez balona..

ja przy 7,5j mam 225 i u mnie jest dopiero na równo, rant ochronny mysle że spełnia role :)

przy 215 nie sądze że by spełniał jakby był ;)


chyba że mam 8j :eusathink: ale na 90% 7,5

Opublikowano

Oglądałem kilka wersji 215/40 przy 7.5j i powiem Ci ,że zależy od opony. Jak się ułoży tak będzie. Tak czy inaczej 205 odpada. Ja mam 225/40 przy 18 8j i opona ma delikatny stożek praktycznie jest na równo.

Opublikowano

a zapomniałem że ja mam 45 a tu mowa o 40 w sumie,

Opublikowano

masz 225/45? Felgi 17?

Opublikowano

tak, już niedługo (mam nadzieje) tak :grin:

Opublikowano

Już myślałem ,że 18. Ostatnio widziałem 225/45 r18. Parodia bo balon jak cholera.

Opublikowano

no ja planuje teraz na 'sezon' wrzucic 18" no ale na 40profil i gwint mam w planach ale zobaczymy jak kasa pozwoli na to

Opublikowano

Ładuj 225/40 18. Ja mam zwykłe 1.8 i daje rade na luzie. Spalanie też nie skoczyło mocno , maks 1l po mieście. Do tego gwint weiteca + ori rozpórki i auto jeździ jak gokart.

Opublikowano

no na pewno mniej niz 225 nie wsadze, bo nie lubie jak gubię trakcje :)

miałem na oku gwint, nie jakiejś mega firmy, ale już poszło.

no domyślam sie że jeździ jak gokart, tego sie boje bo robie czesto trasy itp i troche sie obawiam tego jak to sie zachowuje, koleiny, i róznego typu nierówności.

bo wiadomo w mieście to zwolnisz przejedziesz, a w trasie cisniesz te powiedzmy 90 po zwykłej drodze, no bo expres to równe :)

Opublikowano

mam 17 na zbyciu jak coś :)

Opublikowano

no na pewno mniej niz 225 nie wsadze, bo nie lubie jak gubię trakcje :)

miałem na oku gwint, nie jakiejś mega firmy, ale już poszło.

no domyślam sie że jeździ jak gokart, tego sie boje bo robie czesto trasy itp i troche sie obawiam tego jak to sie zachowuje, koleiny, i róznego typu nierówności.

bo wiadomo w mieście to zwolnisz przejedziesz, a w trasie cisniesz te powiedzmy 90 po zwykłej drodze, no bo expres to równe :)

Na dobrym gwincie da się jechać. Tak czy inaczej B5 musi mieć 18. Na nich wygląda perfekt. Są nie za duże nie za małe. 17 pozostawia niedosyt :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.