-
Audi S4 B5 Imolagelb
Też szukam s4 .Ile cię kosztowała?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Ile za nie chcesz? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Tylko z s4 ciężko dostać. A jak pasuje z b6? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Panowie czy kompletny zestaw hamulcy 320 mm że zwrotnicami zeliwnymi z a6 c5 allroad podejdzie mi do A4 b5. Chodzi o przód oczywiście. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
wymiana szyby czołowej a listwy
żadnych listew tylko uszczelke która znajduje sie przy krawędzi dachu.
-
Wyciek z odmy
Taśma zdaje egzamin Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Rozpórka tył avant
Do sedana kupiłem Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Rozpórka tył avant
Twoja jest widzę lepsza niż gotowa do kupienia bo tamtej nie można tak łatwo zdemontować. Szkoda że już kupiłem Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie odnośnie wymiany rozrządu
Albo wymień płyn wspomagania u mnie pomogło Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
świst po lewej stronie i słabsze doładowanie po 2500obr AFN
mozna poznac po sladach oleju na rurach . Jezeli gdzies jest nieszczelnosc bedzie wywalalo tam olej Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek płynu
Jeżeli z przodu.glowicy się leje to jest najprawdopodobniej z broku. U mnie tak właśnie było Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek płynu
Z chłodnicy ten wyciek nie jest. Maź jest pod pokrywa rozrzadu. Na dniach gdzieś pojadę tak jak mówisz żeby sprawdzili Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek płynu
Audi a4 b5 1,9 tdi 90 km płyn chlodniczy wycieka tylko przy odpalonym silniku. Krople spadają po sprężarce klatyzacji. Po zdjęciu pokrywy rozrządu krople płynu wyrzuca do góry cały pasek jest mokry. Skąd dokładnie może być ten wyciek. Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
1,9 AHU wysokie spalanie
Te 216 miałem nowe kupione na allegro sprzedawca muszkad albo jakoś tak.
-
1,9 AHU wysokie spalanie
Wymieniłem jeszcze raz wszystkie filtry. W dolocie była nieszczelnosc. Takie małe rzeczy. Spalanie spadło do 6,7 ale coś tam jeszcze nie tak musi być. W tej chwili jeżdżę na ori wtryskach tamtych nie sprawdzałem.
rafal1234
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta