Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW e91


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiadomo, co mpakiet to mpakiet, nie ma co gadać, odrazu inne auto. Ale narazie siła wyższa, puki co jest to niemożliwe. Naprawdę super sie prezentuje na tych słoneczkach! Czekam na więcej fot! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie zaobserwowałem, żadnych szumów ani stuków, a pod tym względem jestem strasznie wyczulony i pedantyczny. A Tobie szumi? Czytałem gdzieś, że jest to dość częsta przypadłość :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie powyżej 120 już jest mocno slyszalne. MPodobno jest jakiś zestaw naprawczy ale trzeba sufit rozbierać. Musze się tym zajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna nera robi robotę.:kox: Ale jak pokazał Wojtek - słoneczka pasują świetnie do e9x także poważnie się zastanów nad tym wzorem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie bardzo podobały wklęsłe felgi, więc jeśli już kiedyś zdecyduje sie na zmiane to narazie słoneczka są na pierwszym miejscu :wink:

Wojtek, oby nie było za dużo roboty przy tym i żebyś to bez problemu uporał! Niestety nie wiem nic na temat tego zestawu naprawczego więc nie pomogę ale daj znaka jak juz Ci sie uda! A i pamiętaj o jakiejś sesji ze słoneczkami! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile szukam kogos kto by je dobrze pomalowal ale cieko idzie. No i musze znaleźć nowe opony 225/35 oraz 255/30:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkny, zwłaszcza czarny kolorek i panorama, której zazdroszczę...

ale nie mozna miec wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, widziałem dzisiaj na trasie e91, czarne (nie przyuważyłem czy mpak) , felgi te wklęsłe Twoje tylko że czarne, przydymione albo obklejone lampy z tyłu z ciemną szybą, powiem Ci, że kosa, nie mogłem przestać patrzeć w lusterko jak przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4 - żona już widziała nowe koła ? :naughty:

heeh :grin:

Juz lata:grin:

Wojtek, widziałem dzisiaj na trasie e91, czarne (nie przyuważyłem czy mpak) , felgi te wklęsłe Twoje tylko że czarne, przydymione albo obklejone lampy z tyłu z ciemną szybą, powiem Ci, że kosa, nie mogłem przestać patrzeć w lusterko jak przejechał.

Michal niie gadaj tylko szukaj S95:

1ywZQkY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pykniesz foto przedniego koła ? chcę zobaczyć jak guma leży na feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...