Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa Pompki centralnego zamka


misiek547

Rekomendowane odpowiedzi

no bo dzisiaj na szrocie byłem i trochę się zmieszałem jak zobaczyłem tą z golfa, no ale ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są różne rodzaje pompek w golfie, popatrz na tą jest identyczna jak ta z audi

http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-vw-golf-iii-3-1h0962267-i6029493569.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi że ja mam taką na dwa wloty i te golfowe są mniejsze, ale coś się zaradzi :)


git Panowie wsadzony silniczek z wirnikiem z pompki golfa 3 i jak narazie śmiga :banan: Mocno przydatne wskazówki, dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka od golfa z tej aukcji nie do każdego audi pasuje. W moim niestety nie więc jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać. Pompke wysłałem do regeneracji i teraz znów centralny działa jednak martwi mnie ze znów chodzi tak samo głośno jak przed zepsuciem. Czyżby czekała mnie reklamacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka od golfa z tej aukcji nie do każdego audi pasuje. W moim niestety nie więc jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać. Pompke wysłałem do regeneracji i teraz znów centralny działa jednak martwi mnie ze znów chodzi tak samo głośno jak przed zepsuciem. Czyżby czekała mnie reklamacja?

A moze "zabija" ja nieszczelnosc i dluuugie pompowanie? Edytowane przez piter-eg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka od golfa z tej aukcji nie do każdego audi pasuje. W moim niestety nie więc jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać. Pompke wysłałem do regeneracji i teraz znów centralny działa jednak martwi mnie ze znów chodzi tak samo głośno jak przed zepsuciem. Czyżby czekała mnie reklamacja?

A moze "zabija" ja nieszczelnosc i dluuugie pompowanie?

Nieszczelność pompki czy przewodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem z niedziałającym centralnym jest i w moim aucie. Tyle że u mnie grafitowy wirnik jest cały ale nie jestem pewien czy pompka działa. Po przekręceniu kluczyka w zamku nic się nie dzieje i jest cicho,nic nie dmucha? Mogę sprawdzić pompkę podłączając do zasilacza 12V?

Pozdrawiam


Witam

Problem z niedziałającym centralnym jest i w moim aucie. Tyle że u mnie grafitowy wirnik jest cały ale nie jestem pewien czy pompka działa. Po przekręceniu kluczyka w zamku nic się nie dzieje i jest cicho,nic nie dmucha? Mogę sprawdzić pompkę podłączając do zasilacza 12V?

Pozdrawiam

Odlutowałem pompkę od płytki i podłączyłem do zasilacza 12 V ,działa,pompuje. Jeżeli złoże w całość i podłącze do samochodu nic się nie dzieje ? Gdzie szukać rozwiązania mojego problemu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem z niedziałającym centralnym jest i w moim aucie. Tyle że u mnie grafitowy wirnik jest cały ale nie jestem pewien czy pompka działa. Po przekręceniu kluczyka w zamku nic się nie dzieje i jest cicho,nic nie dmucha? Mogę sprawdzić pompkę podłączając do zasilacza 12V?

Pozdrawiam

Witam

Problem z niedziałającym centralnym jest i w moim aucie. Tyle że u mnie grafitowy wirnik jest cały ale nie jestem pewien czy pompka działa. Po przekręceniu kluczyka w zamku nic się nie dzieje i jest cicho,nic nie dmucha? Mogę sprawdzić pompkę podłączając do zasilacza 12V?

Pozdrawiam

Odlutowałem pompkę od płytki i podłączyłem do zasilacza 12 V ,działa,pompuje. Jeżeli złoże w całość i podłącze do samochodu nic się nie dzieje ? Gdzie szukać rozwiązania mojego problemu?

Pozdrawiam

Zimne luty na pytce od pompki...kabelki na "trasie"...wkladka zamka...bezpiecznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat, gdyż mam problem z centralnym z kluczyka (z pilota nie mam).

Kiedy przekręcam kluczyk to czasem normalnie otwiera/zamyka centralnie wszystkie zamki, a czasem (częściej) centralny nie działa i otwiera tylko drzwi kierowcy. Pracy pompki wtedy nie słychać, ale istnieje szansa, że niedosłyszę po prostu :)

Czasem przekręcam kluczyk, zero reakcji, jednak po kilku sekundach wszystkie pozostałe zamki się jednak otwierają.

Identycznie sytuacja wygląda od strony pasażera, więc nieśmiało wykluczyłem wkładkę zamka.

Ktoś może pomóc?

Boję się, że któregoś razu padnie załkowicie i nawet do wlewu paliwa się nie dostanę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimne luty, miałem to samo, po przelutowaniu i wywaleniu pompki z mokrej wnęki bez problemów od kilku miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy naprawie pompki w sposób taki jak w temacie to służę pomocą i poradą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam parę dni temu padła mi centralny. Dopiero dzis sie do niej dostalem bo jeszcze na dodatek okazalo sie ze zamek w bagazniku nie dziala z kluczyka.Rozebrałem pompke wirnik rozsypany i teraz pomoc jaka kupić pompke z golfa bo moja mama dwie rurki wylotowe a ta od golfa jedna ? Moja ma oznaczenia 8L0 862 275 E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiej będzie pasować https://www.olx.pl/oferta/pompka-centralnego-zamka-golf-3-CID5-IDjajGh.html

Edytowane przez franAvant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pompka pompuję i próbuję otworzyć, natomiast nie otwiera. Jak będę "szybki" to otworzę drzwi w momencie próby otwarcia, ale zamek pozostanie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chce przeszczepić wirnik z pompki z audi 80 , 100 lub golfa 3 tylko przy zakupię używanej pompki jak sprawdzić czy wirnik działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa sposoby:
- pompka siedzi na aucie i sprawdzasz czy działa
- rozkręcasz wirnik i widzisz w jakim jest stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2017 o 11:37, mech15 napisał:

Są dwa sposoby:
- pompka siedzi na aucie i sprawdzasz czy działa
- rozkręcasz wirnik i widzisz w jakim jest stanie

Aha,rozumiem. W takim razie używanej pompki nie ma co zamawiać przez internet ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...