Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 18 RS4 do oceny


boro81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy to sa oryginalne felgi ? i drugie pytanko ile naprawa tych felg , i czy da się naprawić je ,są bardzo zaniedbane jedna felga jest do prostowania widać na zdjęciu

Alufelgi 18" Audi, VW, Skoda, Seat z oponami. Letnie Giżycko

>pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1800 zl chcesz kupić org z oponami ? Nie wiem czy za tą kwote uda Ci sie kupić same org felgi :) Jak cchesz byc pewny napisz do niego niech Ci wysle zdjecie wnetrza felgi jak wyglada i bedziesz wiedzial an 100% :) Jak org to bierz i sie nie zastanawiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie mało prawdopodobne że ori.. Chociaż koleś chyba nie bardzo wie co sprzedaje: RS4 S-Line :facepalm: Jak pisał kolega wyżej, niech Ci wyśle fotki jak wyglądają z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla. Kupi za tą cenę. Wojtek mial grafitowe z a3 wlasnie za 1800. niech Ci poda nr kół. Jak z a3 bedzie potrzebny dystans. jeszcze mogą być.z a6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jutro umówiłem się , i będę je oglądał , oczywiście rozumiem napis "RONAL" oznacza oryginał ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jutro umówiłem się , i będę je oglądał , oczywiście rozumiem napis "RONAL" oznacza oryginał ? pozdrawiam

nie do końca, musi być też logo Audi oraz nr seryjny np: 4B0 258 345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedż , za godzinkę będę wiedział jaki stan felg i czy to nie przypadkiem podróbki .

Właśnie oglądałem felgi i :

po 1 to nie oryginały made in pcg

po 2 ET 45 czy podejdzie do audi a4 b6 z oponkami 245/45 ?

po 3 są do renowacji tzn jedna do prostowania reszta do malowania i uzupełniania uszkodzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony w stanie tragicznym :) a co z tym ET45 jak by to wyglądało na audi a4 b6 ? i do tego oponki 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony w stanie tragicznym :) a co z tym ET45 jak by to wyglądało na audi a4 b6 ? i do tego oponki 245

Zależy jaka szerokość felgi. Na7 cala et 46 wygląda inaczej na 8 też inaczej. Ja mam et 46 szerokość felgi 7,5 cala i felga wysunęła się o 2 mm na zewnątrz względem tego co miałem 7cali et 42. Jak ktoś nie lubi błota na błotnikach i drzwiach to et idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...