Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halas z tylu auta


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem rozładowany akumulator, potem go wyciągałem do ładowania. Nie wiem czy to ma związek z tym, ale pojawil się w aucie za tylnym siedzeniem dźwięk przypominający tyrkanie pierdzenie czy bzyczenie.

Dźwięk slychac cały czas. Nawet jak auto stoi zamknięte z włączonym alarmem przez kilka minut.

Nagralem film

Macie pomysł co to może być i jak go usunąć ??

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Przestalo pierdziec po wyciagnieciu bezpiecznika centralnego modulu komfortu. Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Avancie z pompą paliwa, ale u mnie jest w bagażniku. Musisz wyciągnąć dywanik (nic trudnego, wyjmuje wszystko z bagażnika i wyciągasz dywanik)

Może to pompa paliwa daje taki dźwięk? (Też jest po prawej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinno bybyć ychać pompę jak się wyciągnie kluczyk że stacyjki? U mnie nadal Słychać ten dźwięk. Po wyjęciu bezpiecznika od pompy też go słychać. Jak wyjme bezpiecznik od centralnego modułu elektryki to jest cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pompa bez stacyjki napewno sie nie odezwie to nie to:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac:

- dźwięk slychac z okoli seryjnego subwoofera nawet jak jest wyłączony zapłon i wyciagniety kluczyk

- brak bledow w vag dla radia i central elect.

- po wyciagnieciu bezpiecznika z radia dźwięk slychac nadal mimo wylaczonego zapłonu

- po wyciagnieciu bezpiecznik z modulu komfortu DZWIĘK ZNIKA

- włączenie (uzbrojenie) nieseryjnego alarmu powoduje, ze czestotliwosc dzwieku się zmienia, zaczyna pikać wolniej.

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 18:43 ----------

Czy ktoś może mi powiedzieć jak rozkreca się w B6 avancie prawy bok aby dostać się do syreny alarmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...