Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telefon z Symbianem ..jakie programy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec ..nadziałem sie na drugi telefon w Play ..nokia 6120 ..Telefon całkiem całkiem ..

Tylko pytanie co wgrać ? Macie jakieś propozycje sprawdzonych programów . Przegladarek , odtwarzaczy ect ?

Wszelkie linki beda przydatne :good:

Opublikowano

link do stronki

http://www.mobile9.com

Opublikowano
Opublikowano

ja mam w e50 wgrałem tomtoma dokupiłem antene i śmiga mi nawigacja :)

Opublikowano
  • Autor

link do stronki

http://www.mobile9.com

Dzięki bardzo fajna stronka :good:

No własnie zwiedziłem tą stronkę pare minut temu ale wszystkie programy w wersji 14 dniowej :disgust:

ja mam w e50 wgrałem tomtoma dokupiłem antene i śmiga mi nawigacja :)

Da rade zrobić to w moim ? :tongue4:

Opublikowano

Da rade zrobić to w moim ? :tongue4:

Jasne pogromco 30stolatek :polew::tongue4::evil:

Opublikowano
  • Autor

Da rade zrobić to w moim ? :tongue4:

Jasne pogromco 30stolatek :polew::tongue4::evil:

Milcz judaszu :polew:

Opublikowano

A wiec ..nadziałem sie na drugi telefon w Play ..nokia 6120 ..Telefon całkiem całkiem ..

Tylko pytanie co wgrać ? Macie jakieś propozycje sprawdzonych programów . Przegladarek , odtwarzaczy ect ?

Wszelkie linki beda przydatne :good:

http://symbianforum.pl/ (gdy ja sie rejestrowalem trzeba bylo wysylac smska, ale warto)

http://www.ipmart-forum.com/

z programów ktorych ja uzywam:

Handy Blacklist - do blokowania przychodzacych smsow i telefonow, przydatne jak sie jakas fanka/fan odczepic nie chce:P

Handy Safe - do przetrzymywania kodów, hasel i punow w telefonie (mozna exportowac to do kompa i z kompa)

Taskman - cos w stylu Menadzera zadan w windowsie

Resco Fotoviewer - do przegladania zdjec

Best profiles - do ustawiania automatycznego profili w telefonie

Advanced Device Locks - do blokowania dostepu w tlefonie do roznych rzeczy (do smsow przed narzeczona, do ksiazki adresowej itp)

Smartmovie - do ogladania filmow

Y-browser - menadzer plikow

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Dzięki :good:

Cześć użytkowych programów juz mam zainstalowanych .. :)

Coś Smartmovie nie moge znaleźć ..wszędzie odmawia mi instalacji z braku "certyfikatu" ..

Opublikowano

raggaman przyślij mi na priv swój adres mailowy to ci wyślę odblokowany smartmovie :naughty: i jak będziesz chciał to jeszcze pare ciekawych programików :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2008, 22:38 _________________________________________________oczywiście żadne piractwo, wszystko darmowe pełne wersje :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

raggaman przyślij mi na priv swój adres mailowy to ci wyślę odblokowany smartmovie :naughty: i jak będziesz chciał to jeszcze pare ciekawych programików :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2008, 22:38 _________________________________________________oczywiście żadne piractwo, wszystko darmowe pełne wersje :wink4: :wink4:

Poszło na PW :decayed:

Opublikowano

Coś Smartmovie nie moge znaleźć ..wszędzie odmawia mi instalacji z braku "certyfikatu" ..

Przestaw date na czas instalacji o rok wstecz :decayed:

Opublikowano

Dzięki :good:

Cześć użytkowych programów juz mam zainstalowanych .. :)

Coś Smartmovie nie moge znaleźć ..wszędzie odmawia mi instalacji z braku "certyfikatu" ..

najlepiej to sobie certyfikat wyrobic, bo wiele programow bedzie go chcialo.

poczytaj na obu polskich forach o certyfikatach kiedys bylo z nimi latwiej, ale sa osoby ktore ci wyrobia za free lub grosze.

Opublikowano

jakie certyfikaty ty chcesz wyrabiac :polew:

menadzer aplikacji; ustawienia itam inst.opragramowania ustawiasz wszystko

spr.certyfikatu online ustawiasz na nie

a jak to nie pomoże to tak jak pisal Łepski :)

Opublikowano

jakie certyfikaty ty chcesz wyrabiac :polew:

jesli to jest do mnie to poczytaj sobie tutaj: http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=68&t=7998&p=256231#p256231

wiekszosc jesli nie kazdy uzytkownik telefonu z symbianem ktory czesto zmienia i instaluje nowe oprogramowania o tym wie lub sie z tym spotkal, wiec ten polew to nie wiem z czego :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.