Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian


luki89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem przedstawić wszystkim moją A4, jest z 2006r, 2.0T quattro wersja USA. Wcześniej jeździłem dwoma a6 c5 2.5tdi i 1.9 tdi próbowałem tez BMW Mercedesa był nawet Peugeot he ale jednak Audi pasuje mi najbardziej.

Wyposażenie.

-Quattro :))
-Bixenon
-Skórzana Tapicerka
-Szyberdach
-el.szyby tył ;p
-Kierownica skórzana z MF

Chyba tyle he z takich po za standardem.

Plany.

Jest ich bardzo dużo i cały czas pojawiają się nowe

-Zderzak przód s-line. Gotowe
-Lampy Led tył. Gotowe
-Oświetlenie wnętrza zamiana na led. Gotowe.
-Oświetlenie tablicy rej. led. Gotowe.
-Żarówki led do świateł dziennych. Gotowe.
-Tablica rej. Tyl w rozmiarze USA he. Gotowe.
-Zawieszenie gwintowane. Gotowe FK Highsport mam nadzieje ze tylko do poprawy bo coś stuka. (niestety okazalo sie uszkodzone)

-Gwint KW Inox1 jest perfekcja. Gotowe.
-Felgi Ronal ;p RS6 18". Gotowe.
-Montaż pełnego Fis-u. Gotowe.
-Emblematy s-line czarne. Gotowe.
-Wydech Magnaflow 16601 :))). Gotowe. by Łuki1984
-Stożek K&N 57i Performance Induction Kit. Gotowe. by Łuki1984
-Kierownica S4 z Łopatkami. Gotowe.
-Progi S4. Gotowe.
-Sufit S4. Gotowe.

-Nowy soft :))
-Listwy drzwiowe s-line. Gotowe.
-Adapter DV Forge. Na razie leży w garażu.
-Dokładka zderzaka s-line tył. Gotowe.
-Może ściemnię szyby.
-RNS-e.
-Licznik z kolorowym Fis-em. Gotowe.
-Fotele S.
-Zewnętrzny wzmacniacz. Gotowe.

-itd. itp. heh

Zdjęcia auta przed modami.



20140113_102104.jpg


20140113_102009.jpg

A tu już po paru zmianach.




20140308_102940.jpg


20140309_154256.jpg
20140309_154303.jpg
20140309_154728.jpg

20140309_171711.jpg

20140309_171759.jpg

20140309_172420.jpg
20140309_155214.jpg

Edytowane przez luki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne mody w ładnym aucie. Kolor fajny, w końcu inny niż czarny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie USA jest ok ale ciężko mi się przyzwyczaić do licznika heh. A kolor osobiście przed zakupem bardziej podobał mi się czarny heh ale jak już wpadło kolo i auto poszło w dol zaczął mi się coraz bardziej podobać teraz myślę nad zmiana koloru felg i chromów na czarny może będzie fajny kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit zawsze mi się na audi podobał :naughty: Odpycha się chyba dobrze?! Licznika z USA na EU nie da się wymienić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ten wydech tu jakoś dziwnie się poukładał? :mysli: Plany i wykonane mody w dobrą stronę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie USA jest ok ale ciężko mi się przyzwyczaić do licznika heh. A kolor osobiście przed zakupem bardziej podobał mi się czarny heh ale jak już wpadło kolo i auto poszło w dol zaczął mi się coraz bardziej podobać teraz myślę nad zmiana koloru felg i chromów na czarny może będzie fajny kontrast.

ee przyzwyczaisz sie , zreszta chyba mozesz sobie ustawic mile albo kilometry , przynajmniej ja tak mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogę ale to Ci wyświetli cyfrowo przebieg w milach lub km. prędkościomierz zawsze jest wyskalowany w milach i km. mile większe km male pod milami. W każdym bądź razie nie jest to dla mnie wielkie utrudnienie ;po prostu jeżdżę trochę szybciej heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się prezentuje!

Tablica tylna też dobrze wygląda, to jak rozumiem nie jest oficjalna wersja ?

Policja się do tego nie przywali ?

Jesteś mistrzem parkowania:kox:

Mam rodzinę w KT, może się kiedyś spotkamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra furka. Mam nadzieje że K&N i Magnaflow sprawiają dużo radości tak jak to było w moim przypadku:wink:

2.0TFSI ma spory potencjał.

A jak chcesz robić nowy soft to najlepiej zaopatrz się w FMIC i mocniejsze sprzęgło bo może się ślizgać po sofcie. A jak dorzucisz wtryski od s3 8P to masz potencjał na 300KM i ponad 400Niutków:naughty: A to juz wbija w fotel. Tylko mocne sprzęgło to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 Turbo FSI (170,200Ps)ZOBACZ WYKRES (SERIA)

Stage 1 (240-250Ps, 340-350Nm)

Chiptuning ZOBACZ WYKRES (STG1)

Stage 2 (260-270Ps, 360-370Nm)

Kompletny układ wydechowy ZOBACZ WYKRES (STG2)

Stage 3 (315-325Ps, 390-410Nm)

Wydajniejsza turbosprężarka K04/06

Wydajniejszy intercooler

Oprogramowanie DSG/S-Tronic ZOBACZ WYKRES (STG3)

Stage 4* (340-350Ps, 430-450Nm)

Wydajniejsze wtryskiwacze

Wydajniejsza wysokociśnieniowa pompa paliwa

Układ dolotowy

I z tego co się orientowałem sprzęgło daje rade nawet na 4 stagu na razie jednak i tak interesuje mnie stage 2 ale potrzeba zmienić downpipe jeszcze. Turbo i icek to już spory wydatek wiec na razie będę się musiał wstrzymać choć nie ukrywam ze fajnie by było mieć ponad 300 km he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym s-tronic w profilu to Cię trochę wyobraźnia poniosła. ; )

Kolor słuszny, wydech spoko ale końcówki bym poprawił bo za bardzo wystają. Kolorowy fis jak najbardziej + RNS-E i aż przyjemniej się będzie w środku siedzieć. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym s-tronic w profilu to Cię trochę wyobraźnia poniosła. ; )

Kolor słuszny, wydech spoko ale końcówki bym poprawił bo za bardzo wystają. Kolorowy fis jak najbardziej + RNS-E i aż przyjemniej się będzie w środku siedzieć. :thumbup1:

Próbowałem zmienić info. na temat skrzyni juz kilka razy i nic z tego.. Końcówki już poprawione.

Niestety była mała przerwa przy modyfikacjach z racji na awarie skrzyni. Ciężko było znaleźć kogoś kto umie sobie z ta awaria poradzić ale po prawie 4 miesiącach udało się i z tego miejsca chce podziękować p. Damianowi z firmy ASB Długołęka za profesjonalna obsługę i naprawę, wszystkim polecam.

Na tym etapie po za naprawa skrzyni auto dostało nowe zawieszenie KW INOX1 bo niestety FK okazało się wadliwe i chociaż na diagnostyce wykazało perfekcyjna prace i zero zużycia podczas jazdy słychać było stuki z okolic przednich amortyzatorów jest na sprzedaż he zainteresowani priv.

Doszły również listwy zewnętrzne s-line dokładka tył s-line przód cupra r wzmacniacz u,dimension ze skrzynia JBL.

http://www.directupload.net/file/d/3754/biqigl3c_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3754/i8dp8gyp_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3754/yu5bkmfl_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3754/jpnuck5h_jpg.htm

Edytowane przez luki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa prestiżowe modele na pierwszych zdjęciach b7 i e60? które byście woleli :) bo ja na pewno A4 :banan: gratulacje fury :) mógłbyś zrobić zdjęcie jak święcą te ledy z tyłu, bo też myślę o tych lampach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonały mnie te twoje zdjęcia :) zacnie wygląda szczególnie w nocy :) teraz nadgodziny w robocie , bo innego wyjścia nie ma :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka z Cupry fajnie wygląda bo chyba w kolor wozu poszła? :wink4: Listwy zewnętrzne S-Line? :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonały mnie te twoje zdjęcia :) zacnie wygląda szczególnie w nocy :) teraz nadgodziny w robocie , bo innego wyjścia nie ma :banan:

Dużo nadgodzin :) i zmieniaj cale oświetlenie na Led razem z oświetleniem wnętrza auto wygląda dużo młodziej.

akjam

Niestety listwy się jeszcze nie załapały na zdjęcie ;p Dokładka faktycznie w kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...