Skocz do zawartości
IGNOROWANY

auto nie ma mocy blad 00575


BIALY_ZABRZE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy na podstawie w/w logów nie można stwierdzić że przepływka niedomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis Diesel Siewierz. Ja tam byłem,bo nikt na forum nie mógł mi pomóc, same logi .... itd. Diagnostyka była krótka, turbo zapchane - cytuje jak masz kasę to ci to zrobię. A jak nie masz to dawaj na A1 PodWarpie do Gliwic i też tak zrobiłem. 4 bieg 145km/h i turbo jak nowe. A najlepsze to, że nic nie skasował za diagnostykę. Dzwoniłem do gościa z Kalet - Woźniki z Tarnowskich Gór w stronę Częstochowy to chciał za samą diagnostykę od 100zł do 200zł - masakra. Pozdrawiam was. Jak ktoś chce nr tel do tego gościa to pisać - podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wasz IC ? nie jest przypadkiem serem ?? u mnie tak sie działo bo IC podziurawiony ;/ założony nowy i po problemie ;) ale to tylko u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. auto mam od 2 miesięcy dziś wracając z poznania mówię zobaczymy ile pojedzie. do 180 bez problemów i złapało błąd, auto muł. Zaraz szybko na warsztat kompa podpiołem i wali błedem 00575 (ciśnienie w kolektorze ssącym odchyłka regulacji) po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok wcześniej mi błedami nie walił a życia lekkiego niema. I teraz pytanie czego się czepiać? n75 czy rozbierać turbo i czyścić geometrie? Auto ma wywalonego kata i przelot wydech, kolektor z awx bez egr. box z vtechu. chyba że ten box coś miesza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...