Skocz do zawartości
IGNOROWANY

auto nie ma mocy blad 00575


BIALY_ZABRZE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z audi. 1 z auto nie ma mocy, idzie bo musi. Przewody są szczelne, te małe przewody powymieniane, filtry wymienione. Auto jeździ na Statoil Gold. Pod Vagiem błąd 00575, sztanga od gruszki chodzi płynnie. Ale za pomocom śrubokręta odpalę autko przegazówka i sztanga od gruszki i nic. Mam logi zrobione, ale nie wiem jak je władować na forum ;) Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiles logi vagiem przekonwertuj je i wrzuc na serwer vaglog.rtnet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztanga w 1z nie będzie chodzić po "przygazówce" z powodu braku zmiennej geometrii :) rozbierz n75 i zobacz jak wygląda spręzynka. A logi wrzuć tak jak kolega napisał :) zapisane są w folderze gdzie masz zainstalowanego VAG'a w podfolderze o nazwie LOGS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztanga od gruszki chodzi płynnie.

wlasnie o to chodzi ze w 1z nie może ona za lekko chodzić ,to nie vnt tylko wg .

Auto jeździ na Statoil Gold
napewno mu to pomoże to 1z wiec jezdzi na wszystkim a zadne cudowne paliwo nie da mu mocy jak coś jest nie halo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja napisałem że on jeździ non stop na tym paliwie. A nie tylko po to żeby go naprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi były zrobione przed wymianą wężyków. Wymieniłem wężyki i dalej to samo - muł. Odczepiłem wężyk zaraz za przepływką, odpaliłem auto i przystawiłem rękę i auto zgasło i Vag dalej pokazał 00575. Co dalej mam robić, bo mam brak pomysłów, może to jest zepsute ZAWÓR TURBINY EGR N75 N18 PIERBURG NOWY VW AUDI (3974552902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1z/ahu zaworek jest tak prosty ze popsuć jedynie się w nim moze sprężynka (pęka ) na forum jest instrukcja jak zregenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam silnik AHU więc mniej więcej to samo mam taki problem że podczas wyprzedzania auto nagle straciło moc jechało jak zwykły diesel bez turbo po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy i samochód normalnie jeździ. Czy takie objawy mogą wskazywać na uszkodzony N 75?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...