Skocz do zawartości
IGNOROWANY

strzela przy ruszaniu itp...


treczKu

Rekomendowane odpowiedzi

hej, problem polega na tym,że przy ostrzejszym ruszaniu coś strzela w prawym przednim kole...

W trakcie normalnej jazdy np. jadę na 3 biegu strzele ze sprzęgła dzieje się dokładnie tak samo...

Czy to są objawy zużytego przegubu? Czy moze coś innego? W zawieszeniu niby coś tam delikatnie stuka ale minimalnie...

Ktoś coś poradzi? Wypowie sie?

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 20:20 ----------

nikt sie nie wypowie co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź luzy na przegubach jeśli różnią się luzy miedzy lewym a prawym przegubem to masz walniety przegub a jak przy skręcaniu gorzej czy tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na stację diagnostyczną do sprawdzenia samego zawieszenia z przodu, może tam coś zdiagnozują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nrmalnym skrecaniu nic nie strzela, nie stuka itp... strzela tylko przy gwałtownych zmianach biegów np z 1 na 2. I ewidentnie strzela z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz kolego wewnetrzny do wymiany.Ja mam ze stuka tyrka tak przy skrecie na 3 jak wolniej jade to nie slychac.No i tez np. na krzyzowce pod gorke z miejsca jak ruszam to tak jakby drzalo auto.Nie wiem co jest bo to juz 3 przegub bedzie wymieniany.za 1 razem byl lobro (rok czasu) pozniej meyle( pol roku) jaka moze byc przyczyna?????Z czasem jakby luz sie robil czy co? Jak kupie uzywana polos to wewnetrzny przegub ma tam jakies zabezpieczenie ?I czy trzeba olej spuszczac ze skrzyni??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem.. przy ostrym ruszaniu strzela tylko że z tyłu bo mam quattro. I zastanawiam sie co to może byc. Przegub czy może coś z wałem?! niby nie ma wycieków ani nic. Może ktoś juz cos robił takiego? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...