Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Choc byly przypadki (tomeks chyba) ze seria 163 bdg nie bardzo odstawala od 232 z tipem... :gwizdanie

tak,to mój :decayed:

No ja minimalnie odstawalem od 3.0 serii w manualu :)

czyli można :cool1:

moc i moment to jedno,kierowca to drugie(zmiany biegów w odpowiednim momencie),

ale bardzo ważna jest skrzynia i jej przełożenia,widziałem już identyczne auta,z takimi samymi silnikami i skrzyniami(ilość biegów),a mimo to jeden zmieniał na 4 przy 100km/h a drugi dopiero przy 120km/h.

Opublikowano

moc i moment to jedno,kierowca to drugie(zmiany biegów w odpowiednim momencie),

ale bardzo ważna jest skrzynia i jej przełożenia,widziałem już identyczne auta,z takimi samymi silnikami i skrzyniami(ilość biegów),a mimo to jeden zmieniał na 4 przy 100km/h a drugi dopiero przy 120km/h.

Jechales kiedys np. BDG w A6? A6-tki maja fajne dlugie skrzynie, gdzie u nas 3-jka, ktora jest najfajniejszym biegiem puchnie, to w A6 sie kreci dalej... [spokojnie do 110km/h przyspiesza]. U mnie przy 95km/h staje w miejscu :confused4:

Sorry za OT.

Opublikowano

Jechales kiedys np. BDG w A6? A6-tki maja fajne dlugie skrzynie, gdzie u nas 3-jka, ktora jest najfajniejszym biegiem puchnie, to w A6 sie kreci dalej... [spokojnie do 110km/h przyspiesza]. U mnie przy 95km/h staje w miejscu :confused4:

Sorry za OT.

dokładnie,ta trójka mogłaby być dłuższa :disgust:

B7 2.7TDI też ma długą 3-ke,z moim bratem do tych 95km/h idziemy równo(znaczy zanim se zchipował),potem momentalnie odchodzi mi na jakieś 30m :kwasny:,jak Robert z tune-up robił program,to sam był zdziwiony taka długą 3-ką,mówił że na hamowni było 140km/h i dopiero 4.

sorry za OT cuber,ale wiesz ze masz super furkę i nie byłoby w zasadzie o czym pisać :naughty::wink4:

Opublikowano

zeby nie robic OT jak ma sie 3ka w Twoim 3.0 CUBEr :polew: :polew:

bo w bdg moge sobie troche na nia ponarzekac ...jest strasznie krotka :wallbash: :wallbash:, 100 mija ale ledwo co ...

Opublikowano

Ja tam nie wiem. U mnie na "D" buja sie i buja :polew:

Opublikowano
  • Autor

hmmm az jutro sprawdze bo nawet nie wiem :decayed:

Opublikowano

Sprawdziles? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziles? :tongue4:

nie :tongue4: zapomniałem jutro w dordze do firmy moze nie zapomne :gwizdanie:

Opublikowano

nie :tongue4: zapomniałem

dobra,dobra :cool1:

przyznaj się że przez te wasze korki nie miałeś nawet okazji wrzucić trójki,a co dopiero dociągnąć do końca :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

u mnie 3 bieg to 120 km/h :gwizdanie:

Opublikowano

cuber :kox:

Dobry wybor.. :good:

Mam nadzieje ze nie bedziesz zalowac.. :naughty:

a czego tu żałować ??

Sliczniutkie :)

Opublikowano

u mnie 3 bieg to 120 km/h :gwizdanie:

w B7 2,7TDI do 130km/h,dzisiaj sprawdzone :decayed:

Opublikowano

u mnie 3 bieg to 120 km/h :gwizdanie:

w B7 2,7TDI do 130km/h,dzisiaj sprawdzone :decayed:

Widac dluzej ciagneliscie :evil: - na bank maja te same skrzynki...

Opublikowano

Moze po czipie sie charakterystyka zmienila...

Opublikowano
  • Autor

hmmm jutro moze jeszcze raz go poźyłuje :naughty: ale nie sądze by chcial coś wiecej pokazać :decayed:

Opublikowano

Cuber ,jedź na 4 biegu 140 i szybko wsadź 3 :D Mówie ci to ściema że klekot kręci sie tylko do 4.500 obr/min :polew:

Opublikowano

Ja tak ostatnio zredukowalem w ojca pasku, z 4 na 3 przy 140 chyba, bo skrzynia jakas c**jowa jest :D

Opublikowano

Cuber ,jedź na 4 biegu 140 i szybko wsadź 3 :D Mówie ci to ściema że klekot kręci sie tylko do 4.500 obr/min :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Cuber ,jedź na 4 biegu 140 i szybko wsadź 3 :D Mówie ci to ściema że klekot kręci sie tylko do 4.500 obr/min :polew:

mysle że lepiej będzie jak wrzuce R-akietu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

R jak rakietu jest najlepsze odrazu dostaneisz mocnego kopa az sie srubki posypia :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.