Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spadek mocy- wrazenie


rogerwro

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wczoraj też zdjąłem osłonę:decayed: i mały bombelek miałem(z ala cienkiego rosołu:grin:) ale w trakcie pracy silnika nic nie idzie:banan:

Dodam tylko że radość Michała jak auto zapaliło i powietrza ani grama w przewodzie,przypomniała mi moją radochę jak auto po wymianie rozrządu zagadało:grin: uczucie bezcenne:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że radość Michała jak auto zapaliło i powietrza ani grama w przewodzie,przypomniała mi moją radochę jak auto po wymianie rozrządu zagadało:grin: uczucie bezcenne:naughty:

Prawda:banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Ale Krzychu już dzisiaj dostałem namiar na dobrego mechanika u mnie, dorabia u siebie i zna się na dieslach więc zamówię pompke i węzyk i niech robi:wink:Dam znać w poniedziałek.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie niech wymieni ten przewód(będzie pewność że układ szczelny),pompkę możesz kupić w PL za mniejszą kwotę(i tak jedziesz w maju do PL).No chyba że załatwi wszystko jak należy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zamykam, problemem byla pompka w baku, przewod wymieniony przy okazji. Auto nie zamula, ciagnie ladnie ponad 4 tys obr, dzieki wszystkim za pomoc i Krzychowi za uratowanie auta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od kilku dni zauważyłem spadek mocy i czuje sie jak bym jeździł moim starym paskiem b5 .... błedów na kompie nie ma więc zamieszczam logi:

grupa 003 BS

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

004 BS

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

grupy normalne

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne że nie masz błędów,ustaw sobie kąt wtrysku bo 4-5 to graniczna wartość.Ja u siebie mam 1.8 ATDC:wink:,statyczne 013,014

Daj jakieś dynamiczne:wink: 003 i 011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 i 14

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

dynamiczne jeszcze nie robiłem bo nie mam nawet z kim..

wcześniej miałem błąd konta wtrysku tyle że nie robiłem logów... ogólnie mechaniki sie nie tykam więc będzie trzeba dać do mechanika by poprawił...

dodam że pompa była zmieniana w tamtym roku bo padała....:(

A co sądzicie o EGR bo tu przepływ jest taki sam przy ON i OFF....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu można ustawić kąt bez większej wiedzy mechanicznej,jest wiele wątków na ten temat:wink:.Co do EGR faktycznie słabo reaguje ale działa można cały dolot wyczyścić przy okazji,czyszczenia EGR,bo pewnie też zakichany heh:wink:a dopiero czyszczenie dolotu dałbym mechanikowi:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko sie zastanawiam że żadnego błędu mi nie wywaliło... może jakaś nieszczelność na dolocie.. a jesli by turbo padło jaki był by objaw... po regeneracji na aledrogo od 600 zeta się zaczynają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...