Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak połączenia z autem !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co mogłem namieszać ? Po zakupie auta podłączyłem się raz VCDS sprawdziłem błędy silnika i poduszek i się rozłączyłem.

Od tamtej pory odpinałem aku do ładowania. Wpiąłem luźną wtyczkę przy klemie od aku. Oraz sprawdzałem bezpieczniki.

Teraz jak się wpinam i robię test to interfejs ok a "No conect to car" :/ No i lipa.

Sprawdziłem kabel pod VW B5 i jest ok robi test czyta błędy a pod A4 i can lipa nie chce połączyć się z autem :(

Może być wina interfejsu ? Co na płytce mogło paść i działa tylko obdII a can nie ?

Czy w bagażniku przy bezpiecznikach też jest gniazdo diagnostyczne ?

Opublikowano

Sprawdź na początek czy bezpiecznik od gniazda diagnostycznego nie jest uwalony

Opublikowano
  • Autor

Jest ok sprawdzałem :(

Opublikowano

vcds ori czy chiński szajs ? Jak to drugie to odpowiedź już masz.

Opublikowano
  • Autor
vcds ori czy chiński szajs ? Jak to drugie to odpowiedź już masz.

pewnie chiński szajs ale czemu działa pod obdII :/

na orginał to pewnie trzeba z 2 koła wywalić jak nie więcej :/

Opublikowano
  • Autor
po obd to byle g...o lata ori fejs 1760zł

Aż taki sprzęt mi nie potrzebny. Miał być kabel do czytania bledów kasowania serwisu a tu d*pa :(

Opublikowano
po obd to byle g...o lata ori fejs 1760zł

A A4 B8 to OBD II już nie ma?? Podstawy się kłaniają.

Gresus uściślij się bo OBD II wprowadzono pod koniec lat 90-tych i jest stosowany po dni dzisiejsze, a Can to tylko jeden z protokołów wykorzystywanych w OBD II.

Jeśli podłączyłeś jakieś starsze autko gdzie diagnostyka idzie po K i działa to teraz podłącz autko po 2005r. jak kabel będzie działał po K i Can to ewidentnie coś blokuje Ci diagnostykę w aucie, a jeżeli nie to wina kabla.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak kabel działał po K a w A4 już nie chce :/ muszę dorwać jakieś auto poza swoim.

Ale co mogłoby być przyczyną blokowania diagnostyki chyba bardziej stawiam na ten kabel :/

---------- Post dopisany 11-04-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 21:57 ----------

Panowie UP !

Niestety ewidentnie moje auto nie ma ochoty łączyć się z PC. Sprawdzone na 2 innych kablach w tym VAS - podziękowania dla kolegi Prddki74.

Bezpieczniki wszystkie sprawdzone żaróweczką i na każdym jest przejście a na wtyczce ewidentnie brak napięcia. Nie wiem czy coś sie wykrzaczyło po wyjęciu aku :/

Bo np na stronie :

www.velosta.pl piszą :

usterki układów elektronicznych powstałe w następstwie rozłączenia/ponownego podłączenia akumulatora,

To co w A4 nie można wymieniać akumulatora ?

Miał ktoś coś podobnego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.