Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój czterołap!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super egzemplarz :thumbup1:

Opublikowano

Powodzenia w rezaniu:-) plany są:-) to najważniejsze :-) reszte pójdzie z górki:-)

Opublikowano
  • Autor

Poprawiłem zdjęcia. W tym tygodniu wleci jeszcze BT :D

Opublikowano

Możesz napisać numer części poprzeczki w bagażniku aluminiowej lub nazwę bo szukam ale nie bardzo wiem gdzie :)

Opublikowano
  • Autor

Nie znam nr ale jak wpiszesz w allegro szyny bagażnika c6 to ci wyskoczy. Choc akurat tego jest mało.

Apropos.... dziwi mnie że jeszcze nikt się do grila nie czepił ?

Opublikowano

Bo na tych fotkach malo co widac, sa ciemne.

Z szybami przednimi ja bym tak nie ryzykowal ;) jeszcze bedziesz zrywał folie.

Edytowane przez Lorence

Opublikowano
  • Autor

Szyby albo wszystkie, albo żadne ?.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Szyby polecam zrobic jak u mnie w B7 :) Tyl na 75 a przod najlzejsza. Efekt swietny :)

Furmana pierwsza klasa, powodzenia w dalszym modzeniu! :):wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I jak tam panie kolego dzieje się coś z autem? Z przodem coś jeszcze kombinowałeś czy zostawiłeś jak jest?

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Ciągle z moją Andżelą ?. Nie powiem myślałem o zmianie, ale przerażają mnie nowe silniki (koszta, awaryjność). Postanowiłem odświeżyć temacik. Aktualizacja modów :

Wnetrze

-lusterka wew i zewnętrzne fotochrom

-czujnik deszczu,CLH, AUTO światła

-kiera s-line mf

-gałka biegów s-line, doszły dekory 1nk
-automatycznie otwierana klapa bagażnika
-sytem mocowania bagażu z A6C6

-nakładki z podstopnicą RS

Doleciało 

-kubły skórzane z szufladkami, grzane tyłki, pół elektryka

-boczki skóra, bose, rolety

-schowek lodówka, zmieniarka

-przyciski chromy, przełącznik lusterek, włącznik świateł chrom

-vfiz 

-ciemne szyby

Zewnatrz:

-pakiet sline tj. lotka klapy bagażnika, przedni zderzak z quattro na grilu, gril kratki halo czarny połysk, tylna dokładka zderzaka, listwy drzwi od S-ki ?

-podświetlane blendy lusterek 

-koło 18"

- z lamp usunąłem pomarańczowe kierunki 

Mechanika:

-dsmic, DP i sai wyleciało, wtryski 370 Saab, hybryda od Geremiego, program Łukasz13, tip silokon

-zawias 1bv i stabilizatory z S-ki

-heble 320/288

-brak środkowego tłumika, końcówki Ulter 90

Plany? Chyba już tylko czorny sufit mi się marzy. Zastanawiam się czy dołożyć dokładkę z cupry i niedługo wleci kiera

IMG_20201117_001600.jpg

Kilka nowych fotek

 

IMG_20201113_084618.jpg

IMG_20201113_084629.jpg

IMG_20201113_084636.jpg

IMG_20201113_084642.jpg

IMG_20201113_084650.jpg

IMG_20201113_084747.jpg

IMG_20201113_084800.jpg

IMG_20201113_084820.jpg

IMG_20201113_084833.jpg

IMG_20201113_084824.jpg

IMG_20201113_084854.jpg

IMG_20201113_084904.jpg

IMG_20201113_084915.jpg

IMG_20201113_084921.jpg

IMG_20201113_085002.jpg

IMG_20201113_085049.jpg

IMG_20201113_085131.jpg

IMG_20201113_085134.jpg

IMG_20201113_085327.jpg

Edytowane przez grubcio1980

Opublikowano

co i jak bardzo trzeba sie nagimnastykować by mieć na FIS-ie dane jak na ostatniom foto?

tempereratury itp itd? 

Opublikowano
  • Autor

To vfiz. 650 zł dobrze wydane do modzonych silników. Wszystko na blacie starujesz przyciskami na kierze. Taki vag pod ręką. Dla mnie bomba. A najlepsze to że jak będzie sprzedawał to wypinasz i na miękko odsprzedaż 

Opublikowano

Fajna furka i kolorek malinka, sline dobrze siadł :thumbup1: dbaj i rezaj  :)

Opublikowano
  • Autor

Kiera już zamówiona ?. 4 tygodnie czekania ?

Opublikowano
6 minut temu, grubcio1980 napisał:

Kiera już zamówiona ?. 4 tygodnie czekania ?

U pana Szymona ? Moja już doszła tylko czekam na wiązkę od kaja żeby podłączyć i działam w sobotę . Powiem szczerze, że warto czekać :) 

Opublikowano
  • Autor

Jak z FB to tak ?. Taka jak na foto u góry 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i jest ?. Zaje.......... ???

IMG_20210116_154604.jpg

Opublikowano
  • Autor

?

 

IMG_20210116_154602.jpg

Edytowane przez grubcio1980

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.