Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

szpilka napinacza moze byc krzywa co powoduje zle osadzenie napinacza przez co kolniez układa pasek do wewnatrz. zdejmij napinacz wez nawet szkolny kątomierz i spr szpilke czy jest prosta czy nie jest skrzywiona w str prawą.

dolne kolo walu miales na blokadzie?

ktos zle zamontowal kola walkow rozrzadu- przełuz je tak jak powinny byc chyba ze wymieniales rozrzad przekrecony o 180stp. znaczkow kropek narobione.. co za idiota ten motor składal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taki sam

Dzięki kolego za odpowiedz myślę że tak zostawię

Powiesz mi czy da rade wymienić poduszkę od strony pasażera jak będzie przód złożony bo od góry trochę ciężki dostęp chodzi mi o poduszkę pod silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej podniesc silnik czy odkrecic cala ta lape powiedz mi jeszcze czy od gory podejdzie tam kluczem bo malo placu jest

znasz moze numer tej poduszki od strony pasazera do blb

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

mam jeszcze takie tytanie jaka blokada idzie do blb bo widze ze sa dwie 1 zabek w lewo czy 2 w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrecasz srube od gory,nakretke od dolu,motor w gore i wypadnie. a co tej poduszce ze ja zmieniasz? to olejowki sa...

ifinterface.com - szukaj sobie czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej z niej leci właśnie powiedz mi czy drugą też muszę odkręcić żeby silnik podnieść czy tylko ta i z tej strony podnieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dolu wszystko krecisz.tykko zdejmujesz przewod dolotowy powietrza z filtra do turbjo i przewod powietrza doladowanego wyjscie z turbko do prawego IC i mozesz bezpiecznie uniesc motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za pomoc poduszka wymieniona z mojej juz olej lecial i bardziej silniksie telepal teraz troche lepiej

zrobilem duzo teraz przy aucie ale mysle ze bedzie dalej jezdzic dobrze tak jak do tej pory

wymienilem szesciokat co napedza pompe dodam ze gniazdo dobre bylo male slady zluzycia wymieniony napinacz od lancuszka oraz nowy lancuszek caly rozrzad i rolki od paska wieloklinowego wszystko ustawione na znaki pompa olejowa no i rozrzad tylko ja mam przestawione walki odwrotnie tak zrobili w niemczech w serwisie bo tam zmienial rozrzad plus glowice ale ja mialem swoje znaki i zlozylem jak bylo do tego pompe olejowa ustawilem na blokade na wale i wszystko jest ok

powiem ze autem mniej buja i ciszej pracuje u mnie juz byl duzy chalas nie wiem czy to wina rolek byla czy to ze napinacz slabo napinal lancuszek

teraz auto chodzi ciszej i wszystko jest ok moj przebieg to 205000 tys orginalny spawdzony

dziekuje wszystki za pomoc moze komus ten temat cos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...