Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawdzenie eprom


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od sprzedającego moje auto eprom z mocniejszym softem od compotow. Problem polega na tym że miał jeszcze ori eprom z S2 czy ten ze zdjęcia jest afn cz s2 ? 9uze3enu.jpg

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

e4yhude6.jpg

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

y3etyten.jpg

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Jest jeszcze opcja ze to seria która też gdzieś miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jestem laikiem. Afn czy s2 ? Rozbieralem swoje ecu i mam dwie identyczne kości wlutowane ne2ejygy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kosc Ci nic nie daje...soft masz na dwa podzielony Low i High dlatego tez masz dwie kosci wlutowane z modem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck... Muszę poszukać bo może leży u niego jeszcze jedna.

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

W 1.8t była tylko jedna i tym się sugerowalem. Jeżeli chodzi o klapotoka to dopiero się uczę. Czy kości mają przypisane miejsca? Wydaje mi się ze nie mogą być wlutowane losowo. Aktualnie zmagań sie z overboostem i chciałem podłożyć drugi program żeby sprawdzić czy to nie jego wina. Dzięki rob za wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak mam rozpoznać który jest low ? Te które mam teraz mają identyczne numery a z tych wolnych ma mi poszukać drugiej kości

---------- Post dopisany 20-04-2014 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 23:12 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programator wsadzić, zgrać i będzie wiadomo.... który H i L bądź wrzucić podstawki w ecu i włożyć tak bądź na odwrót aż ecu wstanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecu to nie problem. A nauka kosztuje. W 1.8t uwalilem parę sterownikow ale wyszlo na moje. Tu jestem o tyle do przodu ze softy pisane byly pod moje auto.

Tym razem zdobie sobie dwa ecu w zależności od potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie tak psuć sterowniki to wam braknie na rynku:), pamięc low i high można prosto rozróżnić po numerach softu na naklejce low ma niższy(jeśli brak oznaczeń pozostaje tylko odczyt). Pamięć na zdjeciu to na 99% org i są to pamięci OTP( jednokrotnie programowalne) wiec do nauki najlepiej 29f010b i programować ile się chce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie tak psuć sterowniki to wam braknie na rynku:), pamięc low i high można prosto rozróżnić po numerach softu na naklejce low ma niższy(jeśli brak oznaczeń pozostaje tylko odczyt). Pamięć na zdjeciu to na 99% org i są to pamięci OTP( jednokrotnie programowalne) wiec do nauki najlepiej 29f010b i programować ile się chce .

tak to jest 27c010 otp tak jak napisalem powyzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...