Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a8 d3 jaki silnik diesla??


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś ogarnia temat, najchętniej kupiłbym tdi, co te silniki warte?? który lepszy 3.0 czy 4.2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o 3.0tdi to jest to ten sam silnik co w a4 b7 poszukaj w technicznym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój klient miał 3.0 Tdi i po msc. robił chipa

a znajomy ma 4.2 Tdi i po modach miał lepsze osiągi od S8 ( czyt. stosunek mocy do spalania)

ja bym brał 4.2

sam mam parcie na A8 tylko na 4.2 Pb bo robię małe przebiegi

tylko mam inne wydatki a na A8 potrzeba parę groszy i ewentualnie na włożenie bo tam wszystko kosztuje

trzeba uważać bo na minę łatwo się wpakować

np. miałem kupić okazyjnie A8 6.0 Pb ... całe szczęście bo facet kupę kasy wpakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazji szukac nie będę, sam sobie przywiozę, najbardziej mnie korci 4,2 tdi, benzyna nie wchodzi na razie w grę, lubie klekota, zobaczę co ciekawego się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazji szukac nie będę, sam sobie przywiozę, najbardziej mnie korci 4,2 tdi, benzyna nie wchodzi na razie w grę, lubie klekota, zobaczę co ciekawego się pojawi

szukaj V8

mam nadzieje że się pochwalisz jak znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej niż na wakacje na pewno nie, no chyba że nagle pojawi się ta właściwa :decayed: kiedyś znalazłem całkiem sympatyczną ale miała spory przebieg, bardzo spory i nie byłem gotowy na zakup, ale cena była super ze względu na przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem a8 d3 4.0tdi - do przebiegu 345tys km sprawowało się bezawaryjnie ( przy 270wymieniony rozrzad)...fakt ze bylo caly czas serwisowane bo poprzednimi wlascicielami byli dealerzy audi głównie. spalanie mega niskie: raz na trasie udalo mi sie zejsc do 6.4l/100km przy normalnej jezdzie. zimą jak sporadycznie je uzywalem do jazdy po miescie (odcinki do 5km dziennie) to mi wyszlo chyba cos okolo 35l/100km;)

ps mogę sprzedać książkę serwisową bo tylko ona mi po a8 została:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...