Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oleju w skrzyni automatycznej.


infrared

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy moglibyście mi powiedzieć, czy lepiej samemu kupić olej (ew. coś innego co potrzebne będzie przy całkowitej wymianie oleju) samemu i zawieźć do serwisu i zapłacić im za samą wymianę, czy w 100% zdać się na serwis i wziąć olej jaki leją? Jeżeli kupić samemu to jaki olej byście polecili? I jaka powinna być cena tej usługi? Może ktoś ma dobry warsztat we Wrocławiu lub okolicy? Muszę wymienić bo strasznie szarpie przy zmianie biegów, strzelam, że kaseta się zapchała. Niedawno co prawda mialem zmieniany olej, ale nie cały więc myślę, że trochę brudu się poodklejało i ją pozapychało, teraz chciałbym wymienić aktywnie całość. Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja tam nie robilem wymiany, ale bralem od nich sprzeglo i maja dobra opinie, przy okazji zdiagnozuja ci szarpania skrzynii biegów.

Robert Doliński Długołeka, wyjazd Wrocław na Oleśnicę przy drodze głownej warsztat jest usytuowany.

Wg mnie olej mozesz sam kupic w sklepie, ja mam aktualnie jakiegos mobila wlanego i skrzynia działa.

Popytaj sie ile kosztuje litr z beczki u nich i jesli znajdziesz taniej w sklepie to sobie kup.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...