Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

30.03.2014 Spot Waly Chrobrego-szczecin Fot. By MartineZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 partia

GOPR0061.jpgGOPR0064.jpgGOPR0066.jpg

GOPR0069.jpgGOPR0070.jpgGOPR0072.jpg

GOPR0074.jpgGOPR0075.jpgGOPR0077.jpg

GOPR0078.jpgGOPR0079.jpgGOPR0080.jpg

GOPR0083.jpgGOPR0089.jpgGOPR0091.jpg

Opublikowano

Dawaj filmy z latawca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fak ju :P

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

2partia

IMG_2196.jpgIMG_2198.jpgIMG_2207.jpg

IMG_2209.jpgIMG_2216.jpgIMG_2269.jpg

IMG_2271.jpgIMG_2306.jpgIMG_2308.jpg

IMG_2309.jpgIMG_2312.jpgIMG_2313.jpg

IMG_2316.jpgIMG_2317.jpgIMG_2318.jpg

IMG_2323.jpgIMG_2327.jpgIMG_2330.jpg

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

IMG_2135.jpgIMG_2136.jpgIMG_2137.jpg

IMG_2138.jpgIMG_2141.jpgIMG_2143.jpg

IMG_2144.jpgIMG_2145.jpgIMG_2146.jpg

IMG_2147.jpgIMG_2148.jpgIMG_2149.jpg

IMG_2150.jpgIMG_2151.jpgIMG_2152.jpg

IMG_2153.jpgIMG_2154.jpgIMG_2155.jpg

IMG_2158.jpgIMG_2159.jpgIMG_2160.jpg

IMG_2161.jpgIMG_2163.jpgIMG_2165.jpg

IMG_2166.jpgIMG_2167.jpgIMG_2168.jpg

IMG_2169.jpgIMG_2170.jpgIMG_2171.jpg

IMG_2174.jpgIMG_2175.jpgIMG_2177.jpg

IMG_2178.jpgIMG_2181.jpgIMG_2183.jpg

IMG_2191.jpgIMG_2194.jpgIMG_2199.jpg

IMG_2200.jpgIMG_2201.jpgIMG_2203.jpg

IMG_2205.jpgIMG_2211.jpgIMG_2213.jpg

IMG_2220.jpgIMG_2221.jpgIMG_2223.jpg

IMG_2226.jpgIMG_2228.jpgIMG_2230.jpg

IMG_2231.jpgIMG_2236.jpgIMG_2238.jpg

IMG_2242.jpgIMG_2244.jpgIMG_2245.jpg

IMG_2247.jpgIMG_2249.jpgIMG_2251.jpg

IMG_2252.jpgIMG_2253.jpgIMG_2255.jpg

IMG_2260.jpgIMG_2261.jpgIMG_2263.jpg

IMG_2265.jpgIMG_2267.jpgIMG_2275.jpg

IMG_2277.jpgIMG_2279.jpgIMG_2284.jpg

IMG_2292.jpgIMG_2293.jpgIMG_2295.jpg

IMG_2300.jpgIMG_2302.jpgIMG_2304.jpg

IMG_2319.jpgIMG_2321.jpg

Opublikowano

Fotki malina. A filmik Panie jak się tworzy?

Opublikowano
  • Autor

Dopiero bede do niego przysiadać :D wróciłem późn zreszta jak i Ty wczoraj :D a dzis mam troche zajęć wiec jak znajde wolne tylko to bede tworzyć :D

Opublikowano

A tą ładną A8 na ZGLach dziś widziałem w okolicach Bramy Portowej :wink: fakt faktem tylko jej tył :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh dzięki za ładną :D leciałem z Kaskady :D

Opublikowano

film z dźwiękiem R5 poprosimyyyyyyyyyyyyyyy

Opublikowano
  • Autor

Kamera była na masce ;D i bardziej mój silnik słychać :) niż Twój wydech :D

Opublikowano

Hej, tak patrzę na te zięcia i chociaż ee Szczecina jestem to inaczej Wały Chrobrego pamiętam, więc na przyszłość jak bym miał się zjawić na jakimś tam zlocie, mógłby mi ktoś, teraz wskazać tą miejscówkę, z której są zdjęcia, przy pomocy linka z gogle maps.

Opublikowano

Masz racje, wały to to nie są. Chłopaki zmienili miejscówkę na ulice Bronowicką po drodze na Przecław

Opublikowano
heheheh dzięki za ładną :D leciałem z Kaskady :D

Oj chyba do Kaskady :decayed:

Ja leciałem na Wyszyńskiego a Ty skręcałeś w lewo w Potulicką :wink:

Opublikowano

Monitorek już jest i całkiem działa. Teraz muszę ogarnąć kwestie przymocowana go do pilota jak i metry kabli... by to w miarę jakoś wyglądało.

Opublikowano
  • Autor

jest taka gama uchwytów że myślę że coś wymyślisz :D i za pomocą ori uchwytów do go pro. ładnie to zamieścisz :D

Opublikowano

Martinez zapodaj ten film z wydechem :P

Opublikowano
  • Autor
tak jak pisałem CORN ledwo co słychać :/ wydech :D bardziej mój silnik :D
Opublikowano

kozacki filmik

Opublikowano
  • Autor

DziękiDzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.