Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Gdzie jest zawór paliwowy zwrotny ?


danii1987-

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że to właśnie to...

już przerobiłem kilka opcji... diagnostyka silnika, wtrysków itp...

a audiczka jak nie chciała palić po dłuższym postoju tak dalej nie pali :wallbash:

i jeden znawca powiedział że to może być właśnie to, więc spróbować nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wymienianiem wszystkiego po kolei bo "jeden znawca powiedział" musisz sprawdzić przede wszystkim ciśnienie paliwa manometrem, czy jest odpowiednie, możesz mieć po prostu problemy z pompą lub źle pylącymi wtryskiwaczami. Możesz mieć również nadpęknięty króciec od pompy lub przetarty przewód w baku i paliwo schodzi. Nie chcę Cie martwić ale kiepskie odpalanie na zimnym silniku może byś spowodowane podwieszaniem się zaworów lub ich napaleniem przez jazdę na gazie. Wydaje mi się się w Twoim przypadku lepiej jednak pojechać do dobrego mechanika ogarniającego temat, niż samemu wymieniać po kolei wszystkie podejrzane części. Po prostu będzie taniej dla Ciebie jak ktoś fachowym okiem sprawdzi co to za usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam nieraz podobnie... ale po nocy na przykład pali... za to w dzien jak gdzies stanę na godzinkę, dwie muszę zakręcić dłużej.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to u ciebie jest zawór zwrotny w pompie paliwa który jest niewymienialny trzeba pompę wymienić ale musisz mieć pewność że to napewno przez schodzące paliwo to masz. Jak masz LPG to problemy z odpalaniem może powodować nieszczelność. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...