Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BLUETOOTH i czujniki parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jestem w przed dzień zakupu B8 z 2009 roku i dzisiaj mam okazję nią pojeździć. W związku z tym pojawiło mi się kilka pytań miedzy innymi o BT.

Jest tam MMI 3G High i przycisk telefon - jednak jak naciskam to wyskakuje - Telephone not installed. Czy oznacza to, że nie ma modułu czy jest niekatywny - ewenualnie jak to sprawdzić?

Pytanie drugie - są czujniki parkowania ( niestety tylko z tyłu ), jednak jedynie piszczą:) Widziałem kilka modeli, którym pokazywało się na wyświetlaczu w formie graficznej. Czy jest możliwość takiej zmiany i czy trzeba coś dokupić?:)

Dzięki za pomoc:)

Opublikowano

Opcji Bluetootha brak niestety ale mozna to doposazyc :wink:

Co do PDC na tyl to ORI brak wizualizacji tylko kodowanie reczne .

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:)

A wiesz może jakie są koszty takiego modułu z robocizną i kto na Dolnym Śląsku może to robić?

I jakie są koszty zakodowanie takiej wizualizacji?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie posiadam a co to jest i gdzie się to kupuje?

To coś jak VAG?

Tym zaprogramuje czujniki a ile może kosztować taki moduł do BT?

Opublikowano

W 2g modul bt jest zewnetrzny, ale w 3g to chyba zintegrowany w mmi... jak to jest?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To przy mmi 3g high nie jest bt standardem... ewentualnie kwestia aktywacji?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
To przy mmi 3g high nie jest bt standardem... ewentualnie kwestia aktywacji?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

wszystko zalezy od doposazenia auta, niestety za wszystko trzeba płacić.

Kodowanie :

  1. Wybierz STG 5F (infotainment)
  2. Regulacja STG -> Funkcja 10
  3. Kanał 17 - Moduł Bluetooth (wewnętrzny)
  4. Wartość domyślna: 0
  5. Nowy w tym zestawie: 1

Żyć Codieranleitung z VCD:

5f_anpassung_bluetooth.PNG

Opublikowano

Panowie,

Co do VCDS... gdzie można znaleźć to cudo?

Rozumiem, że mogę wgrać to na laptopa i dokupić kabel? Czy coś jeszcze?

Macie do polecenia sprzedawców jakieś źródła?

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

Przeglądałem na stronie ADAKO ale ceny są powalające... :suicide_anim:

Opublikowano
Panowie,

Co do VCDS... gdzie można znaleźć to cudo?

Rozumiem, że mogę wgrać to na laptopa i dokupić kabel? Czy coś jeszcze?

Macie do polecenia sprzedawców jakieś źródła?

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

Przeglądałem na stronie ADAKO ale ceny są powalające... :suicide_anim:

temat kabelkow masz tu ===> http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b7-interfejsy-diagnostyki-aut-szyna-can-np-audi-b7-b8-86717/index21.html#post1017349

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Aby sprawdzić czy Twoje Audi ma zamontowany moduł do obsługi telefonu np. z wielofunkcyjnej kierownicy(tzn. poprzez zamontowany zestaw głośno-mówiący) musisz po prostu dokonać bardzo prostej czynności. Włącz zapłon, lub uruchom silnik. Następnie w telefonie komórkowym nieważne jakiej marki i w jakiej sieci włącz Bluetooth i kolejno wyszukiwanie urządzeń. Jeżeli telefon znajdzie np. Audi UHV ...., to powiąż urządzenia intuicyjnie - system wszystko podpowiada w zależności od zainstalowanej wersji językowej. U mnie wszystko działa ale po niemiecku. Nie muszę się obawiać przed drogówką kiedy dzwonię lub dzwonią do mnie bo telefon z włączonym Bluetooth-em patrzy na mnie z podwieszonego na szybie uchwytu. Poza tym książkę telefoniczną oraz wiele innych funkcji zależnych od modułu komunikacji języka i wyposażenia pojazdu możesz w ten sposób ustawiać i edytować( ma tu zastosowanie typów starszych telefonów z Bluetooth-em) . W przypadku pytań chętnie odpowiem na tel. kom.

Opublikowano
Witam. Aby sprawdzić czy Twoje Audi ma zamontowany moduł do obsługi telefonu np. z wielofunkcyjnej kierownicy(tzn. poprzez zamontowany zestaw głośno-mówiący) musisz po prostu dokonać bardzo prostej czynności. Włącz zapłon, lub uruchom silnik. Następnie w telefonie komórkowym nieważne jakiej marki i w jakiej sieci włącz Bluetooth i kolejno wyszukiwanie urządzeń. Jeżeli telefon znajdzie np. Audi UHV ...., to powiąż urządzenia intuicyjnie - system wszystko podpowiada w zależności od zainstalowanej wersji językowej. U mnie wszystko działa ale po niemiecku. Nie muszę się obawiać przed drogówką kiedy dzwonię lub dzwonią do mnie bo telefon z włączonym Bluetooth-em patrzy na mnie z podwieszonego na szybie uchwytu. Poza tym książkę telefoniczną oraz wiele innych funkcji zależnych od modułu komunikacji języka i wyposażenia pojazdu możesz w ten sposób ustawiać i edytować( ma tu zastosowanie typów starszych telefonów z Bluetooth-em) . W przypadku pytań chętnie odpowiem na tel. kom.

dokładnie tak od tego zacznij ori kod do BT to 1234. jak to zadziała to masz w pełni sprawny BT:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.