Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Poznań B5] Gdzie można dorbić kluczyk


kubala1985

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj kolego w marketach, tam często są przy wejściu punkty dorabiania kluczy. Tylko to może być droga impreza. Masz kluczyk scyzoryk, czy zwykły?

Jeśli zwykły to jeśli masz kabelek i trochę pojęcia to sam sobie zakodujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że sprawa droga ale wolałbym ten jeden zapasowy kluczyk mieć. W serwisie audi koszt samego zaprogramowania to 270zł plus koszt kluczyka (pewnie jakieś 150zł). Mam w tej chwili scyzoryk ale zapas przecież może być zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup surowke i transponder na allegro, dorób kluczyk w punkcie dorabiania kluczy, i popros na foeum by ktos z Twojej okolicy z forum zakodowal Ci kluczyk za przysłowiową flaszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy patent. Kluczyk na allegro wychaczyłem za 160zł dorobienie tez będzie parę złotych. Tylko pytanie kto jest wstanie mi zakodować ten kluczyk w Poznaniu ewentualnie okolice Konina czy Słupcy. Flaszka napewno będzie - towarzystwo to opróżnienia też :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twój obecny kluczyk (scyzoryk) otwiera i zamyka samochód? Jeśli tak to pamiętaj porównać numery. A jeśli nie to kup zwykły kluczyk, ewentualnie możesz kupić jako dodatkowy i będziesz miał 3 kluczyki ;)

A tutaj poczytaj sobie o kluczykach, może sam dasz radę dorobić:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka-266131/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...