Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron nie strasz ludzi w nocy u mnie na osiedlu :naughty:

Pablo wczoraj na 2 pułku i dzisiaj na tischnera- ledwo Cie dogoniłem i mały zonk wpadłem na suszare za światłami :wallbash:

J.w

Wyskoczyła mi pilna sprawa przed spotem i trochę się spieszyłem :decayed:

No to lipa ostatnio z tymi suszarkami u ciebie :wallbash:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czarny avant b6 na klubowych ramkach, dziś na ul. szlak 36 o godz. 12.00 nie zdążyłem looknąć na numery

Opublikowano

Boseron nie strasz ludzi w nocy u mnie na osiedlu :naughty:

Pablo wczoraj na 2 pułku i dzisiaj na tischnera- ledwo Cie dogoniłem i mały zonk wpadłem na suszare za światłami :wallbash:

i na pewno dostałeś mandat :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Boseron nie strasz ludzi w nocy u mnie na osiedlu :naughty:

Pablo wczoraj na 2 pułku i dzisiaj na tischnera- ledwo Cie dogoniłem i mały zonk wpadłem na suszare za światłami :wallbash:

i na pewno dostałeś mandat :polew: :polew: :polew: :polew:

niestety tak :decayed:

Opublikowano

Boseron nie strasz ludzi w nocy u mnie na osiedlu :naughty:

Pablo wczoraj na 2 pułku i dzisiaj na tischnera- ledwo Cie dogoniłem i mały zonk wpadłem na suszare za światłami :wallbash:

i na pewno dostałeś mandat :polew: :polew: :polew: :polew:

niestety tak :decayed:

tak ja wczoraj :tongue4:
Opublikowano

Boseron nie strasz ludzi w nocy u mnie na osiedlu :naughty:

Pablo wczoraj na 2 pułku i dzisiaj na tischnera- ledwo Cie dogoniłem i mały zonk wpadłem na suszare za światłami :wallbash:

i na pewno dostałeś mandat :polew: :polew: :polew: :polew:

niestety tak :decayed:

tak ja wczoraj :tongue4:

wiem :tongue4:

Opublikowano

Młody A4 chyba na Kleparzu o 16 10

Opublikowano

granatowe a4 kombi, nalepka klubowa na tylniej klapie po prawej stronie dzis opolska o 13:45

Opublikowano

Boseron na statoil, pozdrawiam :hi::decayed:

Opublikowano

Boseron na statoil, pozdrawiam :hi::decayed:

Jarko na statoil dopadł mnie w momencie wręczania kalendarzyka klubowego innemu uzytkownikowi A4 , pozdro :decayed:

Opublikowano

Pav7 pod barbakanem ok 5 rano, a chwile później chyba jarko pod pocztą... podziwiał moj ślizg bokiem heheheh.

Opublikowano

a ty nie mozesz spać :decayed:

Opublikowano

a chwile później chyba jarko pod pocztą... podziwiał moj ślizg bokiem heheheh.

czym jechałeś :?:

co chwila się ktoś ślizgał i chyba nie zwróciłem uwagi, ale mogłem to być ja :decayed:

Opublikowano

a chwile później chyba jarko pod pocztą... podziwiał moj ślizg bokiem heheheh.

czym jechałeś :?:

co chwila się ktoś ślizgał i chyba nie zwróciłem uwagi, ale mogłem to być ja :decayed:

jechałem audiolą i skręcałem w starowiślną.

a ty nie mozesz spać :decayed:

z pracy wracałem :cool1:

Opublikowano

Pablo u siebie w MM, dzięki za rabat :wink4:

Sokół upalał BMW na włoskiej :evil:

i jeszcze zielony sedan b5 bez ramek ale z klubową naklejką na d*pie, parking dach solvay koło godziny 14.00

Opublikowano

Pablo u siebie w MM, dzięki za rabat :wink4:

Sokół upalał BMW na włoskiej :evil:

i jeszcze zielony sedan b5 bez ramek ale z klubową naklejką na pupie, parking dach solvay koło godziny 14.00

:wink4:

Wklej zdjęcie bo ja też nie kojarzę kolegi :)

Opublikowano

Pablo u siebie w MM, dzięki za rabat :wink4:

Sokół upalał BMW na włoskiej :evil:

i jeszcze zielony sedan b5 bez ramek ale z klubową naklejką na pupie, parking dach solvay koło godziny 14.00

:wink4:

Wklej zdjęcie bo ja też nie kojarzę kolegi :)

jutro :tongue4:
Opublikowano

Trzeniu przed wczoraj w MM, dziękuje za rabat :notworthy::decayed:

Opublikowano

Tytus przestraszony :naughty:

Opublikowano

już myślałem że nie wyrobisz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.