Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil rower :gwizdanie: ?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kamil rower :gwizdanie: ?

utrzymanie dwóch aut kosztuje :decayed:

Opublikowano

Jakieś 40 min. temu a4 b7 avant czarny metalik z klubowymi blachami pod tesco na wielickiej chyba z Gliwic /SG+++/

Opublikowano

Klubowe A4 B6 na tablicach RT chyba. Aleja pokoju wczoraj i przedwczoraj godzina 9:30 :)

tak to ja, chyba Cie kojarze, jechałeś na prawym pasie

No dokładnie ;-)

Opublikowano

amator to Ciebie widziałem jakiś czas temu na rondzie matecznego :naughty: kiedy będziesz na spocie :mysli:

a Twój brat bliźniak to OZI :cool1:

Opublikowano

hehehe dobre :decayed:

POZDRO

Opublikowano

Pewnie to mnie widziałeś, mały głód jest rozpoznawalny :naughty:

Zawitam za tydzień albo za dwa, bo niedziela też czasem bywa pracująca :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Sokół na kijowskiej dzis kolo 17.40 swoja b2 :)

Opublikowano

Granatowe B5 avant, KBC 15M* chyba (!) z klubowymi ramkami, dzis 7.30 rano w Bochni na wygodzie pod wiaduktem ;) kto to taki? :naughty:

Opublikowano

Wjeżdżałem w sobotę wieczorkiem do Krakowa i na "Matecznym" zobaczyłem przed sobą 4 ry piekne b7-ki kombi tablice klubu a4 rejestracja jedna na pewno z bielska. Ciekawi mnie kto to tak pięknymi laluniami się po Kraku buja i ... przejeżdża na czerwonym :naughty:.

Pozdrawiam

Opublikowano

Wjeżdżałem w sobotę wieczorkiem do Krakowa i na "Matecznym" zobaczyłem przed sobą 4 ry piekne b7-ki kombi tablice klubu a4 rejestracja jedna na pewno z bielska. Ciekawi mnie kto to tak pięknymi laluniami się po Kraku buja i ... przejeżdża na czerwonym :naughty:.

Pozdrawiam

HAHAHAHAHAHAHAHA :polew:

Opublikowano

Wjeżdżałem w sobotę wieczorkiem do Krakowa i na "Matecznym" zobaczyłem przed sobą 4 ry piekne b7-ki kombi tablice klubu a4 rejestracja jedna na pewno z bielska. Ciekawi mnie kto to tak pięknymi laluniami się po Kraku buja i ... przejeżdża na czerwonym :naughty:.

Pozdrawiam

HAHAHAHAHAHAHAHA :polew:

Na czerwonym? hmmm :gwizdanie: chyba Ty :cool1: pozdrawiamy i zapraszamy na forum :good:

Opublikowano

no to dobrze przypuszczaliśmy że nowy Forumowicz się pojawi :hi: :hi: :hi: :hi:

Ten z Bielska to ja. :)

Opublikowano

Nocna jazda klubowa :D

Opublikowano

Wjeżdżałem w sobotę wieczorkiem do Krakowa i na "Matecznym" zobaczyłem przed sobą 4 ry piekne b7-ki kombi tablice klubu a4 rejestracja jedna na pewno z bielska. Ciekawi mnie kto to tak pięknymi laluniami się po Kraku buja i ... przejeżdża na czerwonym :naughty:.

Pozdrawiam

no Twoja Lalunia tez probowala gonic :)

wpadnij za dwa tygodnie na spota do galerii kazimierz na parking podziemny niebieski w niedziele o 18 :)

Pozdrowki

Opublikowano

albo w środy do BB. Masz bliżej. :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________a najlepiej tu i tu. Ja tak przez pewien czas robiłem :kox:

Opublikowano

parking podziemny niebieski

przeciez my jestesmy na przedostatnim piętrze a nie w podziemiach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kerczi tworzy podziemie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale parking jest podziemny - rozgladac sie jak bedziecie wjezdzac next time :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.