Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B5 avant KRA.... na klubowych ramkach ul strzelcow ok.18.05

rozmawial przez komorke i palil fajke :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarne B5 avant KRA.... na klubowych ramkach ul strzelcow ok.18.05

rozmawial przez komorke i palil fajke :gwizdanie:

i piszesz to zaraz pod postem policjanta :polew: :polew:
Opublikowano

Wąski przedwczoraj ok 18:30 z dzieckiem na Bora Komorowksiego przy McDonalds na światłach w kierunku Makro ;)

pozdro

Opublikowano

ale zaśmieciliście ten temat panowie

dlatego ze nikt nie widuje (zauważa) AR :mysli:

zdziwłbyś się :naughty: Tytus mnie ostatnio widział z Bumy :decayed:

Opublikowano

zdziwłbyś się :naughty: Tytus mnie ostatnio widział z Bumy :decayed:

:good:

Opublikowano

Tytus ok 7.50 skręcał na ofiar Dąbia

Opublikowano

dlatego ze nikt nie widuje (zauważa) AR :mysli:

zdziwłbyś się :naughty: Tytus mnie ostatnio widział z Bumy :decayed:

musiał zwrócić uwage bo taki głośny silnik w alfie zawsze przykuje uwage :decayed:

Opublikowano

Boseron co chwile jezdzi Kiom :naughty: po Mogilskiej w te i wew te.. :naughty:

Opublikowano

Boseron co chwile jezdzi Kiom :naughty: po Mogilskiej w te i wew te.. :naughty:

Co ty masz kamery w domu :?: :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Boseron co chwile jezdzi Kiom :naughty: po Mogilskiej w te i wew te.. :naughty:

Co ty masz kamery w domu :?: :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

nie przsiaduje na ulicy i nagrywa gratki telefonem tak jak wtedy w szczecinie..ale urwal...

Opublikowano

nie przsiaduje na ulicy i nagrywa gratki telefonem tak jak wtedy w szczecinie..ale urwal...

:polew: Ale to bylo dobre :polew:
Opublikowano

Tytus ok 7.50 skręcał na ofiar Dąbia

:mysli:

nie zauważyłem Cię

Opublikowano

Boseron co chwile jezdzi Kiom :naughty: po Mogilskiej w te i wew te.. :naughty:

jerzyk jak chcesz to Cie przewizoe dobrym samochodem :decayed: w kia to ja nawet klamki nie dotykam :cool1:

Opublikowano

szare B7 avant rej.RSA... ok12 rondo grunwaldzkie :) klubowe ramki:)

Opublikowano

szare B7 avant rej.RSA... ok12 rondo grunwaldzkie :) klubowe ramki:)

tez go widziałem i na tischnera czarna b6 combi na ramkach klubowych prowadziła fajna blondyna :)

Opublikowano

Wczoraj na ul. Zablocie w krk ok 16:40, ciemne b5 avant na ramkach klubowych rejestracja KRA cośtam, kolega ze sluchawka bluetooth w uchu :naughty: pozdrówka

Opublikowano

a4 b7 Avant szara pod Szpitalem Położniczym na Siemiradzkiego... :gwizdanie: Rej. RSA77...

Ramki klubowe

Opublikowano

Nowohucka przed 21, B6 avancik, ramki klubowe, RST(?) kto to? :naughty:

Opublikowano

RT Davidzie, na poznajesz? :decayed:

Opublikowano

RT Davidzie, na poznajesz? :decayed:

paznaje, paznaje :decayed: pozdrówka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.