Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski dziś na Wielickiej ok 15:30

Takkkkkk :mysli:

a nie?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP

trąbiłam, świeciłam długimi i nic :confused4:

Opublikowano

dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP

trąbiłam, świeciłam długimi i nic :confused4:

może odbijałaś się w lustrze :decayed::naughty:

Opublikowano

dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP

trąbiłam, świeciłam długimi i nic :confused4:

może odbijałaś się w lustrze :decayed::naughty:

siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wytrzymam z Tobą :bicz3:

Opublikowano

dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP

trąbiłam, świeciłam długimi i nic :confused4:

może odbijałaś się w lustrze :decayed::naughty:

siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wytrzymam z Tobą :bicz3:

chciałabyś... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP

trąbiłam, świeciłam długimi i nic :confused4:

może odbijałaś się w lustrze :decayed::naughty:

siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wytrzymam z Tobą :bicz3:

chciałabyś... :polew: :polew: :polew:

zapomniałeś dodać LUBISZ TO S.... :evil:

Opublikowano

Wczoraj koło 12 na parkingu pod M1, czarny sedan B8, KR xxxx, klubowe rameczki

Opublikowano

dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP

trąbiłam, świeciłam długimi i nic :confused4:

może odbijałaś się w lustrze :decayed::naughty:

siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wytrzymam z Tobą :bicz3:

chciałabyś... :polew: :polew: :polew:

zapomniałeś dodać LUBISZ TO S.... :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzis o 16 na głowackiego w Brzesku widziany grzesiek88

Opublikowano

dzis o 16 na głowackiego w Brzesku widziany grzesiek88

ja cie niewidziałem :no:

Opublikowano

Wczoraj ok 17.20 parking pod galerią Tarnovia srebrne B5 2,8Q z naklejką klubową ta tylnej klapie :wink4:

Opublikowano

Czarny sedan B8 rano na wielickiej o 8.10 kierownik zamyślony :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj 15:33 ykk na Jana Pawła przed rondem czyżyńskim :naughty:

Opublikowano

dzis kolo 11.30 b6 avant granatowa xenon tablice KR....NT na limanowskiego , na ramkach klubowych. kto to ? :)

:hi: To musiałem być ja i mój nowy nabytek. Tablice jeszcze ciepłe :)

A4-ka xenony i ramki klubowe zawdzięcza jeszcze swojemu poprzedniemu właścicielowi, klubowiczowi :good:

Wielki szacun :notworthy: za Jego wszystkie dotychczasowe mody, które zadecydowały o wyborze przeze mnie właśnie tej :a4fan:

Jeśli ktoś jest ciekawy to tego dnia o świcie jej poprzednie tablice kończyły się jeszcze na .....HE :mysli:

Pozdrawiam klubowiczów, a szczególnie jej poprzedniego właściciela i Ciebie Me.how :papa:

Opublikowano

dzis kolo 11.30 b6 avant granatowa xenon tablice KR....NT na limanowskiego , na ramkach klubowych. kto to ? :)

:hi: To musiałem być ja i mój nowy nabytek. Tablice jeszcze ciepłe :)

A4-ka xenony i ramki klubowe zawdzięcza jeszcze swojemu poprzedniemu właścicielowi, klubowiczowi :good:

Wielki szacun :notworthy: za Jego wszystkie dotychczasowe mody, które zadecydowały o wyborze przeze mnie właśnie tej :a4fan:

Jeśli ktoś jest ciekawy to tego dnia o świcie jej poprzednie tablice kończyły się jeszcze na .....HE :mysli:

Pozdrawiam klubowiczów, a szczególnie jej poprzedniego właściciela i Ciebie Me.how :papa:

czyli widze że moje poprzednie autko Ci służy :good: troche za nim tęsknie a zwłaszcza za tymi fotelami :disgust:

Opublikowano

Dzisiaj 15:33 ykk na Jana Pawła przed rondem czyżyńskim :naughty:

też Go widziałem
Opublikowano

B5 czarne rano 7.50 koło Tandety z kogutem na dachu

i

porzucone B5 KNSAS :naughty: na skrzyżowaniu Stoczniowców pod Olimpem

Przed Toba nic sie nie ukryje... :evil:

Mialem mala przygode z pompa paliwowa, odmowila wspolpracy :wallbash:

I nie porzucone tylko zaparkowane na kilka godzin.... :naughty:

Moglem chociaz blachy zdjac bo wstyd... :gwizdanie:

Na dzien dzisiejszy jest OK tylko jeszcze regulacja pompy mnie czeka bo jakas mulasta sie zrobila po naprawie pompki.... ;(

I w koncu wyjasnil sie problem z ABS-em, chodzilo o to ze z przodu fela 16" a z tylu 15" i nieprawidlowo zliczala zeby :wallbash: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:20_________________________________________________

wczoraj jakis pogrom z A4 :evil:

Na Centrum A avant nie wiem jaki kolor bo zaśnieżony rejestracja KNS wieczorem tak koło 22

No jak to nie wiesz czyja? Oj zlociutka... :gwizdanie: :bicz3:

Ty tam mieszkasz?????????? :mysli:

Tak :evil: Zazwyczaj tam wlasnie parkuje...

Opublikowano

Dzisiaj 15:33 ykk na Jana Pawła przed rondem czyżyńskim :naughty:

też Go widziałem

Wiem bo po chwili mi napisał esa że Ciebie też widział :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj ok. 15:15 w Tarnowie na Kochanowskiego skręcało pod mostki srebrne B5 Avant z naklejką klubową na tylnej klapie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.