Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co Ty się tak po nocach szlajasz ?:P

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski a właściwie Honorata na moście koło Jubilatu, godz. 14.30 :hi:

Opublikowano

Wąski a właściwie Honorata na moście koło Jubilatu, godz. 14.30 :hi:

:mysli: wszędzie oczy

Opublikowano

a jak :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzisiaj na nowohuckiej ok 22:10 srebrne b5 avant na ramkach klubowych - panie kolego , jak się jedzie 50 to prawym pasem a nie lewym :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jarko, ok 19 pod decatlonem

Opublikowano

jarko, ok 19 pod decatlonem

Patrzyłeś gdzieś z ukrycia :?: Bo ja Cię nie widziałem :decayed:

Opublikowano

dzisiaj na nowohuckiej ok 22:10 srebrne b5 avant na ramkach klubowych - panie kolego , jak się jedzie 50 to prawym pasem a nie lewym :gwizdanie:

bo to młody Hamilton :polew:

Opublikowano

dzisiaj na nowohuckiej ok 22:10 srebrne b5 avant na ramkach klubowych - panie kolego , jak się jedzie 50 to prawym pasem a nie lewym :gwizdanie:

A to nie czasem KOL .....

Opublikowano

dzisiaj na nowohuckiej ok 22:10 srebrne b5 avant na ramkach klubowych - panie kolego , jak się jedzie 50 to prawym pasem a nie lewym :gwizdanie:

A to nie czasem KOL .....

chyba tak

Opublikowano

No to pewnie Hercus, bo w poblizu mieszka

Opublikowano

jaj sobie nie róbcie to nie ja ja nie wleke sie 50 na lewym a trzeniek my sie widzieliśmy na bora komorowskiego ... znów mnie zaskoczyłeś bo smsa pisałem :>

Opublikowano

jaj sobie nie róbcie to nie ja ja nie wleke sie 50 na lewym a trzeniek my sie widzieliśmy na bora komorowskiego ... znów mnie zaskoczyłeś bo smsa pisałem :>

a no właśnie , zapomniałem Twojego nicka :naughty: miło było spotkać Kolegę :wink4:

Opublikowano

Zielona B5 na KWI .... sedan na Wielickiej :gwizdanie:

Opublikowano
Cytat: AIRWOLF 07 Listopad 2008, 21:21

Cytat: Trzeniu 06 Listopad 2008, 23:57

dzisiaj na nowohuckiej ok 22:10 srebrne b5 avant na ramkach klubowych - panie kolego , jak się jedzie 50 to prawym pasem a nie lewym

A to nie czasem KOL .....

chyba tak

to nie było KOL tylko WRA albo jakos tak w kazdym bądz razie napewno warszawskie blaty

Opublikowano

aha. makoz w poniedziałek na Reymonta :polew: :polew: :polew: :polew: 17:40 :wink4:

He he he, że akurat tam mnie wypatrzyłeś :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogr :) ale ja go nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

Ogr :) ale ja go nie widziałem :gwizdanie:

Bo ja jeżdzę szybko, nie jak kapelusz :kox: :kox: :kox:

_________________________________________________

Dzisiaj Tytus na telewizyjnej, trochę wystraszony jak go wytrąbiłem, jechał jak kapelusz więc nie czekałem tylko pomknąłem dalej :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pogromca kapeluszy :polew: :polew:

Opublikowano

Pogromca kapeluszy :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 23:24_________________________________________________Wąski u niego w firmie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.