Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

17 z groszami CUBER jak zapędził sie na tischnera, a wczesniej OGR na Brożka ale nie pamietam godziny.

14.38 :decayed:
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przedwczoraj Trzeniek mógł zobaczyć jak pomykam tym razem nie A4 a....... quadem na Zywieckiej z moim synkiem :wink4:

fakt :) a młody z twarzy to xero Boserona :decayed: identyczny tylko mini :naughty:

niemozliwe !! guza na czole tez ma ??

Opublikowano

Witam

Czemu mnie nikt nie rozpoznaje :mysli:

co prawda nie mam numerów krakowskich ale codziennie jeżdżę opolką na Balice.

Opublikowano

Witam

Czemu mnie nikt nie rozpoznaje :mysli:

:polew: :polew: :polew:

spoko, nie zalamuj sie, bede sie uwazniej rozgladal :)

Opublikowano

Witam

Czemu mnie nikt nie rozpoznaje :mysli:

co prawda nie mam numerów krakowskich ale codziennie jeżdżę opolką na Balice.

To masz jeszcze gorzej niz ja.. :kox::polew:

Opublikowano

...

To masz jeszcze gorzej niz ja.. :kox::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj Jarko kolo 15 podazal na dzien dziecka :) kolo Geanta

Opublikowano

ykk z Tobą jest inna sprawa. Bo nikt nie będzie pisał że widział puste auto ykka poruszające się tam i tam....

Opublikowano

ykk z Tobą jest inna sprawa. Bo nikt nie będzie pisał że widział puste auto ykka poruszające się tam i tam....

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dzisiaj Jarko kolo 15 podazal na dzien dziecka :) kolo Geanta

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Wczoraj na parkingu obok marketu Alma (na Pilotów bodajże) po 18. Czerwone Audi A4 B5 Avant (chociaż z daleka bardziej pomarańczowe), duże fele, obniżone zawieszenie. Wydaje mi się, że widziałem takie auto na forum ale nie kojarzę kto to mógł być. Kierowca rzucił okiem na moją osrana przez gołębie i lekko pogniecioną z przodu A4'kę gdy wciskałem się między dwa samochody.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Wczoraj na parkingu obok marketu Alma (na Pilotów bodajże) po 18. Czerwone Audi A4 B5 Avant (chociaż z daleka bardziej pomarańczowe), duże fele, obniżone zawieszenie. Wydaje mi się, że widziałem takie auto na forum ale nie kojarzę kto to mógł być. Kierowca rzucił okiem na moją osrana przez gołębie i lekko pogniecioną z przodu A4'kę gdy wciskałem się między dwa samochody.

Pozdrawiam :)

pewnie Sokol :)

p.s. wpadnij dzisiaj na spota

Opublikowano

jak wyglądała jak amfibia to pewnie Tukan, bo pisze że jest w Krk...

Opublikowano

hmm... bardzo możliwe. Odkąd się tutaj zapisałem rozglądam się za A4'kami non stop no i w końcu udało mi się kogoś ustrzelić :wink4:

P.S. Na spota dzisiaj jeszcze nie przyjadę bo tak troszku mi wstyd się pokazywać z pukniętą maską ale już jutro oddaje samochód do blacharza :)

Opublikowano

Wczoraj ok 16-16:30 na Kalwaryjskiej, A4 b5 granatowe, duze felgi i naklejka klubowa z tyłu. :hi:

Opublikowano

Kerczi Tukan Jarko Ogr tylko nie pamiętam gdzie :cool1:

Opublikowano

Wczoraj ok 16-16:30 na Kalwaryjskiej, A4 b5 granatowe, duze felgi i naklejka klubowa z tyłu. :hi:

to pewnie JARKO

Opublikowano

czy jarko ma duże felgi.. :mysli:. bo szczerze mówiąc nie kojarze...

jeszcze mógł być OZI

Opublikowano

Ja bym tez postawil na jarka, z tego co pamietam to ma 17" i naklejke wiec by sie zgadzalo :good:

Opublikowano

czemu zniebieściłeś jarko. On jest przecież fioletowy... :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.