Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu zniebieściłeś jarko. On jest przecież fioletowy... :>

Oj czepiasz sie, a potem sie dziwisz ze kazdy ma odmienne zdanie niz Ty :kwasny:

Nie zniebiescilem tylko zgranatowilem :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________Chyba sie nie obrazi... ?? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się nie dziwie... nigdy :)

Opublikowano

Cuber wczoraj na placu matejki

Opublikowano

Ozi ma 18'' i pewnie to był On. Poza tym wczoraj 16-16.30 byłem w kinie, więc nie mogłem nigdzie jechać :wink4:

czemu zniebieściłeś jarko. On jest przecież fioletowy... :>

awansowali mnie :naughty:

Chyba sie nie obrazi... ?? :gwizdanie:

może nie :tongue4:

Kerczi Tukan Jarko Ogr tylko nie pamiętam gdzie :cool1:

a mnie to gdzie dopatrzyłeś :mysli:

Opublikowano
Ozi ma 18'' i pewnie to był On. Poza tym wczoraj 16-16.30 byłem w kinie, więc nie mogłem nigdzie jechać

no dobra to ja byłem hehe

Opublikowano
Ozi ma 18'' i pewnie to był On. Poza tym wczoraj 16-16.30 byłem w kinie, więc nie mogłem nigdzie jechać

no dobra to ja byłem hehe

heh znowu miałem racje... i co BrunoNH :decayed::naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 19:40_________________________________________________Didi koło ronda ofiar katynia 20 minut temu

Opublikowano

No dobra, tym razem miales racje :wallbash:

Acha to temat widziany widziana, noto siemian widzialem Twojego kolege po fachu, ba, nawet czasnalem mu fotke :evil:

6cc732c5fec3cf5emed.jpg

Opublikowano

No dobra, tym razem miales racje :wallbash:

Acha to temat widziany widziana, noto siemian widzialem Twojego kolege po fachu, ba, nawet czasnalem mu fotke :evil:

6cc732c5fec3cf5emed.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kerczi po nocy :gwizdanie: dużo jeszcze :naughty:

Opublikowano

Waski z dzikich bab wczoraj kolo 22

dzisiaj kolo 8:00 Kinia leciala swoja furmanka wypelniona p brzegi kolezankami na warszawe :)

Opublikowano

Waski z dzikich bab wczoraj kolo 22

dzisiaj kolo 8:00 Kinia leciala swoja furmanka wypelniona p brzegi kolezankami na warszawe :)

a fajne te kolezanki :naughty:

Opublikowano

dzis sokolnh pod jego blokiem jak wyprowadzał pieska na spacer :decayed:

wieczorem Kerczi na Żabińcu :tongue4:

Opublikowano

widziałem ORŁA CIEŃ :decayed:

Opublikowano

widziałem ORŁA CIEŃ :decayed:

:kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Waski z dzikich bab wczoraj kolo 22

dzisiaj kolo 8:00 Kinia leciala swoja furmanka wypelniona p brzegi kolezankami na warszawe :)

a fajne te kolezanki :naughty:

fajne:) Kerczi a mczekaj (Michala) nie widziales?l:) ecial przede mna jako zajaczek:)

udalo sie calkiem niezly czas wykrecic Krk-Wawa(Okecie) 3:30h jak na ta pore dnia i z zaloga na pokladzie:)

Opublikowano

widziałem ORŁA CIEŃ :decayed:

a mówiłeś że już nie pijesz :gwizdanie:
Opublikowano

Kepasa dziś ok 17.00 przy zjeżdzie po ślimaku z al. chyba 29 listopada w kierunku ul. szlak i galerii krakowskiej :)

Opublikowano

widziałem ORŁA CIEŃ :decayed:

a mówiłeś że już nie pijesz :gwizdanie:

To była ciężka noc :gwizdanie:

Opublikowano

Srebrny Avant z ramkami na blachach KNS aleja Jana Pawla :)

Opublikowano

to BrunoNH

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.