Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja glośnikow w tylnej półce.


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozna zainstalowac glosniki nie niszczac polki? Przymierzam sie do zakupu glosnikow pioneer a1711 (17 cm) i zastanawiam sie jak je zamontowac. Chcialbym zeby w ogole byly niewidoczne. Gdyby wyciąć 2 kolka na glosniki z polki i odkleic je od tego materialu, tylko czy one sie pozniej zmieszczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć . a taki pomysł: wyciągasz półke wycinasz otwory przykręcasz głośniki, ale bez maskownicy, j całą półkę oddajesz do tapicera( wybierasz materiał fakture materiału i kolor) który obija , obciąga :P ci wierzch półki wtedy nie widać głośników i ma to jakiś wygląd . ile to może kosztowac hmmm..... ze 100 pare zł w dół lub w góre :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , mam dokladnie te same glosniki u siebie w audi , co prawda jestem nawet zadwoolony ale jakiegos szczegolnie mocnego basu to sie nie spodziewaj . proponowal bym ci sciagnac polke bo wycinanie otworow w zamontowanej jest bardzo uciazliwe ja tak robilem bo nie wiedzialem jak sie ja wyciaga. zapronowowal ym ci oginalne glosniki audi ze wzmacniaczami ale ciezko je dostac. jak nie masz jeszcze glosnikow to pewnie bedziesz usial tez poprowadzic kable , te z glosnikami sa za krotkie zeby je poprowadzic progami. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie wchodza tam 16,5 cm, wyciagasz półke dajesz pierscien z mdf'u pod glosnik i wchodzi pieknie.. Fabrycznie glosnik jest plastikowej redukcji , otwor na glosnik w blasze kwadratowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam zamontowane w tylnej półce ALPINY 6x9, konieczne było drobne wycięcie blachy ale wiadomo że głośniki 6x9 grają lepiej.

i tu sie kolego mylisz. 6x9 to jest jedna wielka sciema, ze niby ładnie grają. 16,5 na systemie ogra każda 6x9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_nave_ i SadośA4, kolega prosił o informację na temat instalacji głosników w tylnej półce. A nie czy elipsa czy 16 to dobry wybór.

Proszę nie toczyć kolejnej wojny, jak chcecie to otwórzcie taki temat (ale niech pojawia się konkretne argumenty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu kolego linka moze pomoze http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic662969.html

ja też bede montował głosniczki na tył i czaje na razie w tematach co by klubowiczow nie denerwowac, ze po 100 razy powtarzają sie tematy.

Ale gdyby cos, mnie mozesz pytac, podziele sie znalezionymi informacjami

pozdrawiam savik :053:

za tesh należy się ostrzeżenie, nie jesteśmy na jakimś głupim ircu...

O błedach nie będę już pisał.

pre_pl

[ Dodano: 22-01-2007, 23:32 ]

sorki ale jestem jaki jestem z matmy bomba naklawiszach śmigam od urodzenia ale bykami na polskim nie gardziłem zresztą liczy sie intencja - prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...