Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do tych co maja skrzynie automatyczna mutitronic. Jesli ustawie sobie na ADS dynamiczny tryb to na FIS wyswietla sie "S z numerem przełozenia" nawet na trybie D dzwigni biegów.

co jesli bym chciał zeby auto jechało tak jak na trybie dzwigni biegów D to co musze ustawic na ADS. Bo jesli zmienie na AUTO lub CONFORT to i tak na FIS wyswietla "S z numerem przełozenia".

A co jesli bym chciał zeby biegi przełączały sie na niskich obrotach jak to sie dzieje na trybie D dzwigni biegów to co mam ustawic na ADS. :mysli:

indywidual :) i w MMI ustawić to co chcesz

No tak ale nie posiadam narazie przycisów do ADS wiazke Grzesiek mi podciagnał ale brak przycisków. To co mam w takim razie ustawic na MMI w opcji ADS

Ok jak ustawie w mmi zeby było comfort to i tak na Fis wyswietla sie "S" tylko jeszcze nie sprawdzałem czy wtedy auto bedzie jechało tak jak na trybie S czy bedzi ebiegi zmieniało przy wolnych obrotach. Ale dzis to sprawdze

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy jak kupię gotową wiązkę i przyciski to wystarczy tylko podlączyć i zakodować czy trzeba nadal coś lutować?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy jak kupię gotową wiązkę i przyciski to wystarczy tylko podlączyć i zakodować czy trzeba nadal coś lutować?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trzeba lutować :) ( masa oraz mostkujesz sygnał w PINIE 4 w 16 PINOWEJ wtyczce )

Opublikowano

No to bede probowal. Skoro jest servotronic to szkoda nie rezac :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam

Panowie mam pytanko uruchomiłem audi drive select i tu pojawi się problem w ustawieniu dymamic skrzynia w położeniu d przełącza na s jak ustawię Comfort to powinno pojawić się w położeniu d d na wyświetlaczu a niestety jest s. Samochód b8 2012 tiptronic 8 biegowy.Jeszcze dodam że nie mam przełącznika ADS oraz w menu Ads nie pojawia się opcja indywidual.

Edytowane przez Angelo

Opublikowano

Moze masa bedzie miała tzw. oczko ktora przykrecasz tylko .

A mógłbyś potwierdzić czy przy takim układzie:

d32b4453a0765e3664daf04e195b6eb0.jpg

prawidłowe numery przycisków to:

8K 959 673 E V10 i 8K2 959 674A (chce od razu wrzucić parktronic na przód).

Opublikowano

Właśnie, w kwestii przycisków - mam start&stop, więc gdybym chciał założyć przyciski ads to z prawej muszę dać s&s, esp i pdc - bo chcę dołożyć przód. Występuje takie coś?

Opublikowano

Właśnie, w kwestii przycisków - mam start&stop, więc gdybym chciał założyć przyciski ads to z prawej muszę dać s&s, esp i pdc - bo chcę dołożyć przód. Występuje takie coś?

To tak bedziesz miał:

20140504_144754.jpg

Opublikowano

Właśnie, w kwestii przycisków - mam start&stop, więc gdybym chciał założyć przyciski ads to z prawej muszę dać s&s, esp i pdc - bo chcę dołożyć przód. Występuje takie coś?

To tak bedziesz miał:

20140504_144754.jpg

W POLIFCIE jest inaczej :wink:

Opublikowano

Nie zauwazylem ze o polifta chodzi - sorrki. :kwasny:

Opublikowano

Ale przy okazji pokazales jak to bedzie wygladac u mnie :) Potwierdzilbys tylko czy numery ktore podalem w poscie to wlasnie do tych przyciskow?

Opublikowano

Potwierdzilbys tylko czy numery ktore podalem w poscie to wlasnie do tych przyciskow?

Ja mnie pytasz to tak :)

czyli z lewej ADS i prawa PDC ESP

Opublikowano

Dzięki bardzo :)

Panowie help :)

Z ukrytym menu poszko ok, Charisma odblokowana. Ale zaczely sie schody:

e859df41139da166464eae2ca1df9603.jpg

Pojawił się taki komunikat. Zarówno tu jak i przy próbie kodowania doświetlania zakrętów. To samo jest przy autoscanie - 3 adresy jest ok, potem sie wysypuje. Moge sprawdzic kazdy sterownik osobno, ale cos jest nie tak.

Jakies sugestie?

Opublikowano

Dzięki bardzo :)

Panowie help :)

Z ukrytym menu poszko ok, Charisma odblokowana. Ale zaczely sie schody:

e859df41139da166464eae2ca1df9603.jpg

Pojawił się taki komunikat. Zarówno tu jak i przy próbie kodowania doświetlania zakrętów. To samo jest przy autoscanie - 3 adresy jest ok, potem sie wysypuje. Moge sprawdzic kazdy sterownik osobno, ale cos jest nie tak.

Jakies sugestie?

Slaby kabel

Opublikowano

tylko nie uwal sterownika nim :)

To jest VAG 12.12.0. Jaki powinien byc?

Opublikowano

tylko nie uwal sterownika nim :)

To jest VAG 12.12.0. Jaki powinien byc?

Słabego klona masz jak ci tak sypie błedami .

Opublikowano

Ja mam 11.11 i takich numerów mi nie odwala :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tylko nie uwal sterownika nim :)

To jest VAG 12.12.0. Jaki powinien byc?

Słabego klona masz jak ci tak sypie błedami .

Kabel już mam ok, zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, w MMI mogę zmieniać (przycisków jeszcze nie zakupiłem).

Ale pojawiły się następujące błędy:

Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels: 8K0-907-063.clb
Part No SW: 8K0 907 063 C HW: 8K0 907 063 C
Component: BCM1 1.0 H22 0253
Revision: 04022001 Serial number: 00000000170632
Coding: 2600D0914134AF319F01000000001D0D0FDC470800010141000000
Shop #: WSC 06335 123 12345
VCID: 2F6DF53E7EBD41663D9-807A
Subsystem 1 - Part No SW: 8K1 955 119 HW: 8T1 955 119 Labels: 1KX-955-119.CLB
Component: WWS 230608 H06 0060
Coding: 00FD11
Subsystem 2 - Part No SW: 8K0 955 559 HW: 8K0 955 559 Labels: 8K0-955-559.CLB
Component: RLS H04 0003
Coding: 025028
Subsystem 3 - Part No SW: 8K0 941 531 G HW: 8K0 941 531 G
Component: E1 - LDS H07 0070
3 Faults Found:
03110 - Active Steering Control Module (J792)
004 - No Signal/Communication
Freeze Frame:
Fault Status: 01100100
Fault Priority: 6
Fault Frequency: 1
Reset counter: 119
Mileage: 132806 km
Time Indication: 0
Date: 2015.02.22
Time: 13:06:00
00471 - Control Module for Elect. Regulated Dampers (J250)
004 - No Signal/Communication
Freeze Frame:
Fault Status: 01100100
Fault Priority: 6
Fault Frequency: 1
Reset counter: 119
Mileage: 132806 km
Time Indication: 0
Date: 2015.02.22
Time: 13:06:00
03207 - Charisma Switch Module
004 - No Signal/Communication
Freeze Frame:
Fault Status: 01100100
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 1
Reset counter: 119
Mileage: 132806 km
Time Indication: 0
Date: 2015.02.22
Time: 13:06:00
Ten ostatni dotyczy przycisków i jest ok, a co z dwoma wcześniejszymi ?
I jeszcze tu;
Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb
Part No SW: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729
Component: Interfacebox H43 5170
Revision: 00000000 Serial number: 329F1087581599
Coding: 0041003
Shop #: WSC 00000 000 00000
VCID: 4487AA92073BD23EF0B-8011
Subsystem 1 - Part No: 8T0 919 609
Component: E0380 BedienteilH08 0100
Subsystem 2 - Serial number: 00000000105554
Subsystem 3 - Serial number: 0126.06.080000000100010194˙
Subsystem 4 - Serial number: 010194˙
1 Fault Found:
03157 - Functionality limited due to Communications Disruption
000 - - - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 00100000
Fault Priority: 6
Fault Frequency: 1
Reset counter: 159
Time Indication: 0
Date: 2015.02.14
Time: 18:57:28
Freeze Frame:
Bin. Bits: 00000000 00000000
Bin. Bits: 00000000 10000000
Bin. Bits: 00000000 00000000
Bin. Bits: 00000000 00000000
Sugestie mile widziane ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.