Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W 66 defaultowo powinno być 15, ale w wielu autach jest 47 i pokazuje tyle samo opcji.

A bajt 11 bit 7... chyba w niego poprostu nie trafiłeś ;) tylko w coś obok i stąd ten ABS.

Edytowane przez Gość

Opublikowano

A w bajt 11 czym się różni 1xxxxxxx a x1xxxxxx ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
13 godzin temu, lunatick napisał:

A w bajt 11 czym się różni 1xxxxxxx a x1xxxxxx ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 


tu kodujesz Bajt 11 Bit 7 Zmień 0 na 1

Opublikowano
19 minut temu, wrclaguna napisał:


tu nic nie kodujesz , wroc do ustawienia tego co miałes  :hi:

Sugerowałem się linkiem kodując http://ankk-vagcom.com/a4-b8-facelift-activer-laudi-drive-select-individual/

A w sterowniku 44 bajt 0 Bit 0 i Bit 4 mają jakieś znaczenie na ADS ??

Opublikowano

w 44  tez kodujesz  ADS  , z tego co pamietam to czasem sterownik odmawia przyjecia kodowania

Opublikowano

Bo znajomy co pomagał w założeniu mi zaznaczył w 44 Bajt 3 zmiana z 0 na 1
I odznaczył w Bajt 0 bit 0 na 0 i bit 4 na 0 i dla tego jest błąd ABS ale jak zaznaczam kodowanie to jest odmowa

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
9 minut temu, lunatick napisał:

Bo znajomy co pomagał w założeniu mi zaznaczył w 44 Bajt 3 zmiana z 0 na 1


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

I ok 

Opublikowano
10 minut temu, lunatick napisał:


I odznaczył w Bajt 0 bit 0 na 0 i bit 4 na 0 i dla tego jest błąd ABS ale jak zaznaczam kodowanie to jest odmowa

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 


a w jakim sterowniku to ?

Opublikowano
44 uklad kierownicy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


.5ec86a9ef392537c12e64ff3efe72f71.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W sumie watek jest o modelu 2008-2012  :hi:

Kodowanie to takie powinno byc dla POLIFTA  2012-2016

**** tlumaczenie z googla  :decayed:


adres 09:

Bajt 7 bit 5 Zmień 0 na 1 - Aktywuje ADS
Bajt 8 Bit 0 Zmień 0 na 1 - Włącz różnicę odpowiedzi skrzyni biegów w różnych trybach ADS (tylko dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów, w przeciwnym razie zostaw jako 0)
Bajt 8 Bit 2 Zmień 0 na 1 - Włącz różnicę odpowiedzi przepustnicy w różnych trybach ADS
Bajt 8 Bit 3 Zmień 0 na 1 - Włącz zawieszenie (wymaga amortyzowanych elektrozaworami zainstalowanych jako sprzęt, w przeciwnym razie pozostaw 0)
Bajt 8 Bit 4 Zmień 0 na 1 - Włącz dynamiczny współczynnik kierowania (wymaga specjalnej szafy sterowniczej ze zmiennym współczynnikiem obrotu instalowanej jako sprzęt, w przeciwnym razie pozostaw jako 0)
Bajt 8 Bit 5 Zmień 0 na 1 - Włącz różnicę sportową (wymagany specjalny mechanizm różnicowy zainstalowany jako sprzęt, w przeciwnym razie pozostaw 0)
Bajt 11 Bit 7 Zmień 0 na 1 - Włącz różnicę odpowiedzi kierowania w różnych trybach ADS
Bajt 17 Bit 7 Zmień 0 na 1 - Włącza ADS na wyświetlaczu MMI


Dostęp bezpieczeństwa MCE 09  SECIRITY CODE   20113, kanał adaptacyjny 66 -> zmień na 47, aby umożliwić efektywność

adres 44:
Bajt 03, Bit 0, Zmień 0 na 1 - Włącz ADS w module sterującym

Ukryte menu:
car -> cardevicelist -> charyzma - Sprawdź
car -> carmenuoperation -> charyzma - Zmień z 0 na 5

Opublikowano

Czyli w sterowniku 44 Bajt 0 nie trzeba nic zmieniać a nawet nie wolno nic zmieniać, a teraz jak chce znów zaznaczyć bit 4 to jest odmowa kodowania [emoji53][emoji53]

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, lunatick napisał:

Czyli w sterowniku 44 Bajt 0 nie trzeba nic zmieniać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

:banan::dancing:

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie . Mam jeden problem z ADS. postanowiłem zrobić sobie tego moda . Przełączniki kupione, siedzę sobie dzisiaj w pracy i przeglądam forum i inne powiązane z tym tematem strony i mam pytanie odnośnie przełącznika drive Select. Mój jest z oznaczeniem 8k1959673m i tutaj jest inna kostka na 8 pinów sam przełącznik jest bez możliwości przechodzenia pomiędzy funkcjami tylko tak jakby ON/OFF a kupiłem taki ponieważ mam MMI 3G i zasugerowałem się tym że mam MMI i tam będę dokonywał zmian poprzez ,,pokrętełko''. jak zacząłem się wczytywać w temat to teraz nie wiem czy to był dobry zakup. Pomoże mi ktoś w temacie?

Opublikowano

mój po winie wchodzi jako 12

Opublikowano
Teraz, ELA7V30 napisał:

mój po winie wchodzi jako 12


....mozesz miec 2012 przedlifta

Opublikowano

Grześ  jak możesz to proszę o pomoc!!!!

 na lewą stronę 8K1 959 673 E  a na prawą 8K2 959 674 G

dobrze piszę??????????????? 

Edytowane przez ELA7V30

Opublikowano
4 godziny temu, ELA7V30 napisał:

Grześ  jak możesz to proszę o pomoc!!!!

 na lewą stronę 8K1 959 673 E  a na prawą 8K2 959 674 G

dobrze piszę??????????????? 

a i czy jeszcze jest aktualna Twoja deklaracja z  któregoś z pierwszych postów że kabelek możesz na ori częściach wykonać i za ile ????????? takie coś bo powiem że byłbym zainteresowany:decayed::naughty::jerk:

Opublikowano



Pierwszy post z watka :hi:
 

1. ADS przełącznik MODUŁ :

8K1 959 673 E V10 (LHD)
ESP tylko:
- 8K2 959 674
lub ESP i Parktronic:
- 8K2 959 674 A lub G

Opublikowano

To mówisz Grzegorz że ten przełącznik poliftowy nie będzie działał w moim przed lifcie ? .... To ładnie się zrobiłem . Niedawno przeniosłem przełącznik Auto-Stop z pod lewarka na panel nad klimatronikiem . Mając dwa przełączniki ADS (przedliftowy i poliftowy ) zostawiłem ten polift . Oczywiście mój syn sprzedał ten przedliftowy z szybkością światła , ale to jeszcze nic , przed chwilą mówię mu że jednak będę musiał wrucić z przełącznikiem do Auto-Stop koło lewarka , a ten mówi że ten mój stary też sprzedał :facepalm: masakra , a robiłem to w tamtym tygodniu .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.