Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIS po naprawie i problem


donyakuza

Rekomendowane odpowiedzi

To co radzisz bo już nie mam na to sił :( a w tym liczniku co mam popsuty jest procesor graficzny i niby nie idzie takich dostać do tego licznika

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Albo może chociaż jakiś zwykły FIS nie w kolorze podejdzie jakiś licznik z takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły czerwony podejdzie, bo pod Twoje auto 2001r kolor i to jeszcze benzyna znalezc kolor graniczy z cudem. Podaj na pw vin to sprawdze jakie liczniki podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ci na pw link do licznika który rzekomo pójdzie wrzucić w moje audi ale prawda czy fałsz ? oceń

Witam wracam do tematu czy licznik o numerach 8E0920930HX

podejdzie dodam że jest od 3 litrowego auta europy

Witam wracam do tematu czy będzie można podmienić licznik i w logować o numerach

8E0920930HX ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też miałem problemy z kolorowym fis,najpierw biegały po nim paski,później stawał się jaśniejszy i nawet cały biały,aż przestał działać i sam sobie polutowałem,mogę się pochwalić że działa do dzisiaj. napisz jakie miałeś objawy niesprawności?czy w ogóle coś wyświetlał jak kupiłeś auto?Kto ci go naprawiał i w jaki sposób że popsuli chip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też miałem problemy z kolorowym fis,najpierw biegały po nim paski,później stawał się jaśniejszy i nawet cały biały,aż przestał działać i sam sobie polutowałem,mogę się pochwalić że działa do dzisiaj. napisz jakie miałeś objawy niesprawności?czy w ogóle coś wyświetlał jak kupiłeś auto?Kto ci go naprawiał i w jaki sposób że popsuli chip?

Przeczytaj pierwszy post. Wyświetlacz był wysyłany do naprawy nie cały licznik.

I uzupełnij profil

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam,że kolega wysłał dobry wyświetlacz do naprawy,zaplombowali, wzięli pieniądze i odesłali. U mnie przerwy były w miejscach gdzie wpina się taśmy wyświetlacza w kostki(białe) w liczniku. Jak znajdę zdjęcia to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak byś sobie nie poradził z tym licznikiem to ja polecam http://aceef.pl/ - wysyłałem do nich mój licznik z kolorowym fisem i zaleczyli problem. Firma udziela rocznej gwarancję na swoje usługi. Ja miałem przypadek, że licznik popsuł mi się ponownie po roku i ~2miesiącach, zadzwoniłem do nich i chłop chwycił się za głowę i mówił, że nigdy nie zdarzyła im się taka sytuacja i po paru telefonach naprawdę w przyjaznej atmosferze firma zaproponowała mi ponowną naprawę licznika na ich koszt - od tej pory czyli chyba koło 2 lat licznik działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...