Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem Z wypadaniem zapłonu ??? 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam malutki problem :P A mianowicie jadąc samochodem przy obrotach w zakresie od 2000 samochód zaczyna nierówno pracować tak jakby tracił zapłon na którymś cylindrze , pojawia się to dopiero po jakichś kilkunastu minutach jazdy już na ciepłym silniku . Zarówno na gazie jak i na benzynie. Dodam że niedawno wymieniłem świece i zauważyłem że nie wszystkie "fajki" od cewek sprężynują tak samo , dodatkowo ich gumowe obudowy zaczęły parcieć i dosłownie rozpadają się w rękach. Czy może to powodować wypadanie zapłonu czy raczej szukać problemu gdzie indziej. Za opinie i pomoc z góry serdecznie dziękuje

Opublikowano

Podepnij VAGa i sprawdz.

Opublikowano
  • Autor

NO właśnie w tym problem że VAG nie wykrywa mi żadnych błedów próbowałem chyba wszystkich dostepnych programów i nic jedyny błąd jaki znalazł to błąd centralnego zamka :(

Opublikowano

Wypadanie zaplonu sprawdza sie w blokach pomiarowych.

Opublikowano
  • Autor

OK :) a można wiedzieć w którym konkretnie i jak sprawdzić tzn jakie wartości bo troszkę laikiem jestem jeśli chodz o VAG . A szperam po internecie i narazie jedyne do czego doszedłem to iż jest to blok 16 ale nie jestem pewien a o zdiagnozowaniu to już nie ma mowy :(

Opublikowano

który blok to zależy od kodu silnika, logi dynamiczne przy nagrzanym silniku i po skasowaniu błędów od 1500 do 6500 rpm na 3 biegu. Log wrzuć na stronkę vaglog.rtnet.pl a później odpowiedni link na forum :wink:

Opublikowano
  • Autor

rozumie więc że mam wykonać logi dla każdej grupy oddzielnie od pierwszej aż po którą ?? jutro postaram się z tym powalczyć :)

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 20:27 ----------

dzisiejsze logi

Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 005 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 016 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 006 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

prosze o opinie

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

czy może potrzebne jeszcze jakieś

Opublikowano

z d...py te logi

robi sie je na 3 biegu od 1000 obr/min do odcinki

Opublikowano
  • Autor

no spoko poprawie się :> , ale w tym zakresie najbardziej go telepie itp. czy cokolwiek da się z nich wyczytać ??

Opublikowano

nic, trzeba robic dynamicznie

Opublikowano
  • Autor

no były robione dynamicznie (chyba ze coś spie....) nagrzany silnik , 3 bieg "start" gaz w podłogę po 4500 obrotów (wiem powinno być wiecej ) "stop" . Jeszcze jak by ktoś podpowiedział które bloki dla silnika AEB byłoby prościej ,

dziękuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.