Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana kompletnego sprzegła w skrzyni


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

witam..mogłby mi ktos opisac po krótce ile jest roboty przy wymianie sprzegła kompletnego w a4b6 awx kombi z napedem na przednia os?co mniej weic3ej w jakiej kolejności zrobic...nigdy nie robiłem sprzegła w audi a wiem , ze jest to wykonalne jak sie ma kanał, kilka skrzynek narzedzi , kilka piwek i dobre checi...w 3 osoby bedziemy to robic:)

---------- Post dopisany 17-04-2014 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 21:07 ----------

sprzegło ogarnałem..potrzeba w sumie jak na 1szy raz to 2 osoby i ze 4 godzinki czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 osoby styknie 4 h bez szaleństw.

Jest temat z fotkami tzn wymiana koła dwu masowego na sztywne koło zamachowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło wymieniałem ale dwumasa też zrzucałem bo wymieniałem uszczelniacz.

Raz samemu a drugi raz w 1,5 osoby:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem kompletne sprzegło łacznie z uszczelniaczem wału.. i w sumie rozbierania było ze 3 h ale tylko dlatego , ze połowa zcasu z tego to było szukanie śrub i walka z nimi bo były rozbierane jak sie okazało w tym aucie po raz 1szy"(czylli było fabryczne jeszcze sprzegło) mysle , ze spokojnie 4 h tak na lajcie w 2 osoby jest to do ogarniecia w warunkach domowych czyli powoli dokładnie przy okazji sprawdzajac różne inne pierdólki (w warsztatach zapewne robia to szybciej ale po łebkach bo tak naprawde maja to w du..e czy coś jest innego walneitego czy nie a sam sobie posprawdzasz od razu to i owo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...