Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[SZUKAM]Elektryka samochodowego do zabytku.


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Z gory przepraszam jak pomylilem dzialy ale nie wiedzialem gdzie ten temat umiescic.

Otoz sprawa wyglada nastepujaco:

Szukam elektryka samochodowego z swoim garazem/warsztatem ktory jest chetny przyjac moj zabytek ktory od 2 lat remontuje.

Jest to vw buggy podwozie, silnik z garbusa natomiast karesoria to laminat.

Trzeba wykonac nastepujace prace:

Wiazka garbusowsko-maluchowa jest wylozona kiedys byla sprawna trzeba dojsc co jest na ktorym kablu i odpalic cale oswietlenie auta.

Nie jest to jakies mega trudne tylko trzeba checi, miernika, lutownicy i cierpliwosci.

Moze ktos jest w stanie kogos polecic? Z okolic slaska?

Bo auto niestety musze laweta przewiesc poniewaz jeszzcze nie moze poruszac sie po drogach ale wlasnie nad tym pracujemy.

Sam cos przy tym walczylem rok temu troche podochodzilem ale praca i inne zajecia odciagly mnie od projektu, a chce wyjechac w te lato juz tym samochodem i wole dac komus i zaplacic niz zabierac sie za to sam kolejny rok:).

Male foto:

DSC_0026.jpg

DSC_0027.jpg

http://s17.postimg.org/hen888pa7/DSC_0027.jpg

http://s1.postimg.org/lblbmyxlb/DSC_0026.jpg

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 17:44 ----------

Zadnych specow od pradu? Albo jakiegos warsztatu co to ogarnie?

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 11:56 ----------

UP! pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jacka:

Gliwice ul. Dzierżona 26,

tel 0322300200

Nie wiem czy się podejmie ale dzwoń, może się uda, nie znam nikogo lepszego jeśli chodzi o elektrykę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie nie omieszkam zadzwonic po swietach.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ----------

Jeden namiar juz jest moze jeszcze ktos jest/slyszal? Od przybutku glowa nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jacka:

Gliwice ul. Dzierżona 26,

tel 0322300200

Nie wiem czy się podejmie ale dzwoń, może się uda, nie znam nikogo lepszego jeśli chodzi o elektrykę :wink:

Ehe... koleś jest idiotą... byłem u niego z kluczykiem z auta bo mi rozładowywał baterię... nie dało się debilowi nawet wytłumaczyć że kluczyk nadaje sygnał podczerwienią a nie radiowy... Poza tym słyszałem też kilka rzeczy na jego temat bo sekretariat naszej firmy jest na tej samej ulicy i nasz prezes go zna. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jacka:

Gliwice ul. Dzierżona 26,

tel 0322300200

Nie wiem czy się podejmie ale dzwoń, może się uda, nie znam nikogo lepszego jeśli chodzi o elektrykę :wink:

Ehe... koleś jest idiotą... byłem u niego z kluczykiem z auta bo mi rozładowywał baterię... nie dało się debilowi nawet wytłumaczyć że kluczyk nadaje sygnał podczerwienią a nie radiowy... Poza tym słyszałem też kilka rzeczy na jego temat bo sekretariat naszej firmy jest na tej samej ulicy i nasz prezes go zna. Nie polecam

Ja też słyszałem od kogoś co słyszał :facepalm:

Guru, pozwolisz że nie skomentuję :decayed:

A koleś jest na prawdę mega, znam go dwadzieścia parę lat i nigdy ani mnie ani moich znajomych nie zawiódł, a muszę powiedzieć ze robił cuda gdzie nawet super serwisy włącznie z ASO rozkładały ręce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jacka:

Gliwice ul. Dzierżona 26,

tel 0322300200

Nie wiem czy się podejmie ale dzwoń, może się uda, nie znam nikogo lepszego jeśli chodzi o elektrykę :wink:

Ehe... koleś jest idiotą... byłem u niego z kluczykiem z auta bo mi rozładowywał baterię... nie dało się debilowi nawet wytłumaczyć że kluczyk nadaje sygnał podczerwienią a nie radiowy... Poza tym słyszałem też kilka rzeczy na jego temat bo sekretariat naszej firmy jest na tej samej ulicy i nasz prezes go zna. Nie polecam

Ja też słyszałem od kogoś co słyszał :facepalm:

Guru, pozwolisz że nie skomentuję :decayed:

A koleś jest na prawdę mega, znam go dwadzieścia parę lat i nigdy ani mnie ani moich znajomych nie zawiódł, a muszę powiedzieć ze robił cuda gdzie nawet super serwisy włącznie z ASO rozkładały ręce :wink:

Nie no cuda podobno robił tylko pokroju pana Zdzisia ze stodoły... nie wiem ja słyszałem kilka odrębnych od Twoich opinii i sam się przekonałem że koleś jest idiotą więc odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...