Skocz do zawartości
IGNOROWANY

licznik


jarekgorski1

Rekomendowane odpowiedzi

ściągasz taką małą osłonę przy liczniku,odginasz tą harmonijkę która jest pod nią i tam są dwie śrubki,trochę trzeba się nagimnastykować aby odpiąć wtyczki z tyłu licznika i go wytargać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, tylko z innej strony. Jak się ma wymiana licznika "zwykłego" na FIS(ten z z tymi bajerami)? Nie mam immo, a słyszałem, że z nim największe problemy. Co z czujnikami, których nie ma na zwykłym? Są gdzieś w tej plontaninie kabli za licznikiem wszystkie te kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy nie ma nic po prostu jest ciemny a mam duży fis

Co znaczy jest ciemny ? Wcześniej wyświetlał wszystko? A nie wyłączyłeś go przypadkiem?

Naciśnij szybko przycisk na manetce od spodu. Bo wątpię ,żeby wszystkie żarówki naraz się zjarały.

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Podepnę się pod temat, tylko z innej strony. Jak się ma wymiana licznika "zwykłego" na FIS(ten z z tymi bajerami)? Nie mam immo, a słyszałem, że z nim największe problemy. Co z czujnikami, których nie ma na zwykłym? Są gdzieś w tej plontaninie kabli za licznikiem wszystkie te kable?

Tu jest lektura do poczytania:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...