Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolot do IC - droga DV <-> IC


Lo-buz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawialem sie do jakiego działu to wsadzic bo mam problem, przy wymianie paska od klimy znalazlem przetarcie od paska na dolocie od DV do IC ( patrz rysunek pozycia nr 6. - czerwony kwadracik ). Wymienil bym ale nigdzie nie moge znalesc na allegro ani na forum i chyba trzeba wymienic calosc ( nr.6 ), chodz wolal bym tylko ten jeden odcinek wymienic. Zostaje jeszcze mozliwosc uciecia i wsadzenia rurki metalowej i naciagniecie rurek i scisniecie opaskami. Moze jest jakis zestaw wezy silikonowych ? Nie zamierzam narazie wsadzac wiekszego IC-a :decayed: . Za wszelkie pomysly z gory dzieki.

ba3a9b25ec0c58190fc7000326c0976a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do Krychy (Krycha) ma ten waz bo ostatnio z dolotu podmienialem zaworki i był. wiec pewnie go ma:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie tam czegokolwiek typu rurki, złączki jest bezsensu.

Lepiej unikać takich połączeń z których mogą być nieszczelności po czacie. Część jest napewno dostepny od reki z aut na rozbiórkę i tam radze poszukać.

W ori jest specjalny uchwyt na właśnie tą rurę która idzie do DV najlepiej to widać jak ściągnie się pas.

Myślę, że nie powinno Cię to kosztować więcej niż 50-100zł a koszt złączek rurki czegokolwiek mniej nie będzie kosztować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do Krychy ale cisza póki co. A szukalem na allegro i nie udało się mi znaleźć tego. Sa rożne ale akurat tego nie ma. Nie spieszy mi się z tym bo dziury nie mam chyba a tylko przetarcie które w moment może zrobić się w dziursko. Waz musiał wypiac się z ucha i pasek od Klimy trochę go przypisał :-)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krycha pewnie ma ale sa swieta wiec ludziom daj troche czasu. to pudło miałem u siebie i był ten waz kolo altka

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/badziewia-1-8-turbo-323014/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zdjecia od tematu Krychy wychodzi ze on posiada czesc nr 27 a ja szukam czesci nr 6 i dochodze do wniosku ze przed liftem byly mojego typu podlczenie dolotu do IC a po lifcie inne, nie uwazam ze nie sa zamienne ale wtedy DV mial bym od dolu a teraz posiadam tak jak na obrazku od gory i jest to dla mnie o wiele wygodniejsze. Tego typu co ma Krycha weza to na allegro baaardzo duzo jest. Poszperam na allegro i kiedys napewno sie trafi. Nie chce mi sie dorabiac wezy bo wiadomo srednica zmiejszy sie i wytrzymalosc moze byc rozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale świętowałem/piłem/odpoczywałem i nie miałem czasu, odpisałem Ci na PW - mam tego węża, ale takiego co widać na zdjęciu w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...