Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termin rozprawy


gremlin112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie odraczania terminu rozprawy.

Pewna osoba oszukała kilkanaście osób, pierwszy termin rozprawy miał być 27.02 później przeniesiono na 28.03, a dzisiaj zadzwoniłem i dowiedziałem się, że znowu został przesunięty na 28.04...Ogólnie spawa ciągnie się rok, bo nie mogli osobnika namierzyć.

I ja się pytam ile czasu to może się ciągnąć?Przecież to jest tak prosta sprawa, czy to musi się tak przeciągać?Rozumiem procedury, ale jak się ma coś czarno na białym od 20osób to ja nie wiem w czym problem...To dokładnie jakby złodziej trzymał w ręku skradziony przedmiot i twierdził, że to nie jego ręka, a sąd oczywiście nic nie widzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie prawo panie kolego. Dzisiaj sądy są dla złodziei a nie dla zwykłych ludzi. To nie sąd przeciąga sprawę tylko przepisy wymuszają takie a nie inne procedurowanie. Koles pewnie.ma adwokata i choruje biedak dlatego to się.przeciąga. Pewnie i tak jest koles goły więc kolejne sądy przed wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąd , czyli sędziowie mają wszystko w d*pie, sporo tych ludzi ma więcej na sumieniu niż ci których sądzą. Osobiście znam sprawę i gościa trenującego sport walki, ale niezdolnego do pójścia na rozprawę, trwało to latami (2-3). To po prostu kpina z prawa, ale przede wszystkim z ludzi.

PRAWO JEST DLA BIEDNYCH I GŁUPICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...