Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów.

Przy okazji wymiany rozrządu powiedziałem mechanikowi aby zaglądnął do napędu pompy olejowej bo czytałem o feralnym napędzie i chciałem sprawdzić jego stan. Po zdjęciu michy jak na foto. Moje pytanie czy te zachodzące na siebie koła zębate to swap pompy oleju, jeżeli tak to czy serwis audi prowadził jakaś wymianę na gwarancji? Auto ma przebieg 180tyś rocznik grudzień 2005

DSC01455.jpg

DSC01456.jpg

Opublikowano

BRE mialo napęd zębatkowy wiec masz wszystko normalnie :wink: Sprawdz zabierak i gnazdo czy nie ma luzów.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego za info niestety autko już złożone a mechanik nic nie stwierdził wiec chyba ok ale po następnej wymianie rozrządu za 60 000 zaglądnę czy tam nie ma luzów może napęd wytrzyma

Opublikowano

to trzeba bylo odrazu wsunac tam nowy zabierak...a tak masz tylko nowy silikon pod miską...

Opublikowano

no wlasnie jak miales to rozebrane trzeba bylo zabierak wymienic i sprawdzic luz a tak to za darmo mu placisz teraz za odkrecenie miski

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

mozesz powiedziec ile zeszlo mechanikowi z ta robota bo jest troche pracy ja sobie sam to robilem

Opublikowano
  • Autor

3 dni roboty z wymiana rozrządu oleju i płynu w chłodnicy części ok 1200 pln robocizna 750 zł. Mogłem szybciej poruszyć temet ale naprawde to sie spodziewałem tego słynnego imbusika albo kół zębatych.

Opublikowano
ale naprawde to sie spodziewałem tego słynnego imbusika albo kół zębatych.
sam sobie zaprzeczasz tematem i pierwszym postem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no cóż nie każdy jest alfą i omegą w dziedzinie motoryzacji za brak odpowiedniej wiedzy trzeba płacić cos czuje że jeszcze raz będzie trzeba ściągać michę i zobaczyć co z tym zbierakiem. Są jakieś objawy uszkodzonego zbieraka ?

Opublikowano

slychac w dolnej czesci silnika taki jakby metaliczny grzechot trzaski...zdarza sie tez usterka bez obiawów odrazu na fisle czerwony napis cisnienie oleju. wtedy motor gasisz i niech cie nie kusi zapalac. silnik zapali ale bedzie pracowal na sucho z braku napetdu pompy oleju

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki kolego SotoM za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.