Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze będzie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

LOWTEC na pokladzie :banan:

nomxjpq9.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Sroga gleba z przodu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Sroga gleba z przodu :kox:

no wlasnie koleejny gwint i kolejny raz siada nierowno tzn przod skrecony na maxxa i siadlo nisssko , tyl skrecony na maxxa i siadlo troszke wyzej , dlatego jutro korekta gleby podnosimy przod o 2cm zeby zrownac go z tylem , bedzie wtedy rowno, a z czasem gwint sie ulozy powinno siasc potem max 1cm . ta gleba co jest z przodu to jest tylko do stania na tzw zlotach itp, nie da sie skrecac przy mocnym skrecie opona chaczy o nadkole, et 40 szer felgi 8,5'' dlatego ciut podwyzszamy bo nawet podnosnik nie mogl auta do konca opuscic , trzeba bylo deski podkladac, no ale ogolnie nie jest żle jutro sie wyrowna poziom i ciag dalszy..... jesli pogoda sprzyjac bedzie za tydzien auto bedzie poskladane . pozdro

zrownalismy przod wzgledem tylu :) jest OK [65,5cm nadkole-ziemia] z czasem jeszcze sie ulozy i troszke siadzie :)

p.s. powiedzcie mi bo jakies stuki sa chyba na ukl kierowniczym co moze byc tego przyczyna ??? auto siadlo zrobilo sie sztywne i wyszly stuki :(

mkvahsls.jpg

2d2atbnn.jpg

a tak to sie toczy pomalu

a teraz malowanie gratow i montaz tylnych koncowek ulter90 na ori wydech (po małej amputacji) :)

7seeuaxb.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Ja dzisiaj też przymierzałem 20" i szczerze jak dla mnie to ten rozmiar ginie w B8 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj też przymierzałem 20" i szczerze jak dla mnie to ten rozmiar ginie w B8 :facepalm:

tzn za małe są ??

Opublikowano
  • Autor

siadło niezle :) u mnie jest 66,5

no to mamy podobna glebke grzesiu :) , trzeba pamietac ze to jeszcze sie ulozy i troche zejdzie LOW :):naughty:

p.s. tylko czemu i skąd te stuki ?? :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Opublikowano

p.s. tylko czemu i skąd te stuki ??

gleba puka żebyś trochę podniósł :wink:

Opublikowano

Ja dzisiaj też przymierzałem 20" i szczerze jak dla mnie to ten rozmiar ginie w B8 :facepalm:

tzn za małe są ??

Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie :facepalm:

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Ja dzisiaj też przymierzałem 20" i szczerze jak dla mnie to ten rozmiar ginie w B8 :facepalm:

tzn za małe są ??

Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie :facepalm:

Dla mnie też w b8 20" ginie, jeszcze mie widzialem 22" w b8. Do b6 jest idealnie 20"

Edytowane przez Cordii

Opublikowano

Ja dzisiaj też przymierzałem 20" i szczerze jak dla mnie to ten rozmiar ginie w B8 :facepalm:

tzn za małe są ??

Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie :facepalm:

Dla mnie też w b8 20" ginie, jeszcze mie widzialem 22" w b8. Do b6 jest idealnie 20"

Ale ja wiem jak to nazwać po imieniu - choroba :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :wink::decayed: :decayed:

6fv5e4qe.jpg

Opublikowano

Miszczu potrzebował bym fotkę tych listew od wewnętrznej strony (tam gdzie siedzi taśma dwustronna) :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w koncu doszły #pakiet#sport#s-line :banan::kox:

dcslfodp.jpg


Miszczu potrzebował bym fotkę tych listew od wewnętrznej strony (tam gdzie siedzi taśma dwustronna) :)

blvx67n9.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

juz prawie koniec , jeszcze tylnie hamulce , polerka , ledy w tablice , listwy zew s-line + wewnetrzne s-line i finito :)

p.s. pare spy photos

83ubtgmi.jpg

9x5l6dek.jpg

lo7glc37.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

No nareszcie jakieś foty,umiesz trzymać w napięciu :P czekam na live :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No nareszcie jakieś foty,umiesz trzymać w napięciu :P czekam na live :D

w piatek juz pokaze auto finto zrobione cale gotowe , a jak cos to w sobote moge wpasc do ciebie albo gdzies na miescie sie spotkac i chetnie oblukam twoja nowa audiczke :D:decayed:

w koncu poskladane :) skrzydla na pokladzie, podgladowe foto na szybko

5qftpmsa.jpg

Opublikowano

Bardzo ładnie wyszło :) . Zrób jakieś lepsze fotki całego autka :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.