Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajny wypas:) na pewno będziesz zadowolony:)

Opublikowano

konkretne wyposażenie :thumbup1: i ogólnie twój avant super wygląda , przeszkadza mi tylko automat , ale to wkońcu to tiptronic to nie jest źle

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywne opinie :hi: Co do automatu to ja 85% przebiegu robię w mieście więc dla mnie jest jak zbawienie :wink:

Decyzja zapadła auto pójdzie w dół na zestawie eibacha :cool:

a tymczasem wyszperałem w RNSe ekran powitalny

DSC_0124_zps00b86156.jpg

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Fajna sztuka Ci się trafiła. Tez szukam podobnego malysza, tyle, że w sedanie. Ale pogratulować furki.

Opublikowano

ten obklejony carbon tak średnio wygląda :decayed:

Opublikowano

ten obklejony carbon tak średnio wygląda :decayed:

Dokładnie... Do BMW może i pasował ale Audi to Audi więc musi być ORI :grin:

Opublikowano
  • Autor

Fajna sztuka Ci się trafiła. Tez szukam podobnego malysza, tyle, że w sedanie. Ale pogratulować furki.

Dzięki :-)

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Sam ją przyprowadziłeś? Jeśli tak to jak to wygląda z opłatami bo słyszałem,że dość sporo jeśli chodzio Szwajcarie.

Opublikowano
  • Autor

Sam ją przyprowadziłeś? Jeśli tak to jak to wygląda z opłatami bo słyszałem,że dość sporo jeśli chodzio Szwajcarie.

Sam, samych opłat wyszło ponad 3500 bez ubezpieczeń więc troche te opłaty kosztują niestety jeśli chcesz to na pw mogę Ci napisać co dokładnie ile wyszło

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

opłat rzeczywiście dużo ;) ale za to autko udane :) fajny egzemplarz :)

Opublikowano

Sam ją przyprowadziłeś? Jeśli tak to jak to wygląda z opłatami bo słyszałem,że dość sporo jeśli chodzio Szwajcarie.

Sam, samych opłat wyszło ponad 3500 bez ubezpieczeń więc troche te opłaty kosztują niestety jeśli chcesz to na pw mogę Ci napisać co dokładnie ile wyszło

Nie na razie nie trzeba jak będę potrzebował to się odezwę. Tak pytam bo myślałem nad ściągnięciem autka ze Szwajcarii. Tam można fajny i zadbany egzemplarz wychaczyć tylko te opłaty :/

Opublikowano
  • Autor

opłat rzeczywiście dużo ;) ale za to autko udane :) fajny egzemplarz :)

Dzięki :decayed:

No niestety akcyza powyżej 2litrów potrafi zaboleć :wink: bo to ona tak podwyższa koszty opłat

ten obklejony carbon tak średnio wygląda :decayed:

Co kto woli :wink:

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

miałeś kupić od razu szczotkowane aluminium :wink:

Opublikowano
  • Autor

miałeś kupić od razu szczotkowane aluminium :wink:

Zdobyć taki komplet to prawie niemożliwe :decayed:

Opublikowano

ale z tego co widziałem cena była okazyjna :)

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zakupiłem komplet sprężyn eibacha pro kit E10-15-003-12-22
DSC_03811_zpse7794b34.jpg


Edytowane przez _quattro_

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładne auto ...bezawaryjności życzę :decayed:


możesz na pw coś więcej o przyprowadzeniu autka ? ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fajne a jak na lpg się sprawdza

Opublikowano
  • Autor

fajne a jak na lpg się sprawdza

Dzięki trochę zapomniałem o temacie :decayed: co do LPG to nie wiem, że je mam w aucie :wink: żadnej różnicy Pb czy LPG (oprócz portfela rzecz jasna)

Opublikowano

jaką masz instalacje bo właśnie też mam zamiar montować w moim audi a mamy ten sam silnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.