Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia


_quattro_

Rekomendowane odpowiedzi

Kozak :naughty:
Gratulacje autka :thumbup1:

Dziękuję :wink:

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 23:45 ----------

:beksa::beksa::beksa::beksa::beksa:

dwa miesiące po zakupie autko uszkodzone....

DSC_0325_zps696b3fd1.jpg

---------- Post dopisany 06-06-2014 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 21:26 ----------

Rany okazały się powierzchowne auto stoi już na lakierni ale przy okazji przekonałem się, że zdobycie dolnej dokładki do avanta na dwa wydechy graniczy z cudem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak :naughty:
Gratulacje autka :thumbup1:

Dziękuję :wink:

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 23:45 ----------

:beksa::beksa::beksa::beksa::beksa:

dwa miesiące po zakupie autko uszkodzone....

http://i120.photobucket.com/albums/o197/adamkurzawski/DSC_0325_zps696b3fd1.jpg

---------- Post dopisany 06-06-2014 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 21:26 ----------

Rany okazały się powierzchowne auto stoi już na lakierni ale przy okazji przekonałem się, że zdobycie dolnej dokładki do avanta na dwa wydechy graniczy z cudem :facepalm:

Szukaj s-line albo s4:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało?

Gość z tyłu nie wyhamował i wbił się w moje auto. Peugot 207 zderzak przedni miał na podszybiu :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje bardzo

Dzięki, wiem teraz, że to mocne auto nie wiem co by się stało gdyby to była mała corsa albo coś podobnego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna...aż Ci PW napiszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna...aż Ci PW napiszę :decayed:

Dzięki :wink:

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 11:53 ----------

Jeszcze tylko jeden dzień i odbieram auto :dancing: juz nie mogę się doczekać. Oczywiście ubezpieczalnia milczy trza płacić ze swoich :whistling:

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 20:33 ----------

To sobie podbiję temacik :decayed: skoro założyłem dzienne w reflektorach świateł drogowych postanowiłem dorzucić do auta oryginalny włącznik DRL

mała rzecz a cieszy

DSC_0001_zps3b448321.jpg

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2014 at 14:41 ----------

Dzisiaj pod maską zawitała instalka LPG. Jednostka sterująca Optima Pro, reduktor KME gold, wtryskiwacze barracuda, wlew schowany pod klapką, przycisk gazu w popielniczce, no i butla 63l we wnęce koła zapasowego

DSC_00271_zps33383cf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja, całość psuje automat :D

Mniemam, iż nie jeździłeś nigdy tipem. :whistling:

Wypas spoko, jak już naprawiona po puknięciu to obniżaj. Zdecydowanie lepsze prowadzenie. ; )

Drewno na dekorach bym jeszcze zmienił na alu szczotkowane żeby odświeżyć i rozjaśnić wnętrze. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja, całość psuje automat :D

Tip własnie to kropka nad "i" w tym aucie :wink:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Wypas spoko, jak już naprawiona po puknięciu to obniżaj. Zdecydowanie lepsze prowadzenie. ; )

Drewno na dekorach bym jeszcze zmienił na alu szczotkowane żeby odświeżyć i rozjaśnić wnętrze. : )

Zrobiona do wymiany był zderzak i dokładka. Co do zawieszenia..... przed tym autem miałem mondeo V6 na niskim twardym zawiasie i co prawda jeździło sie super ale co chwila było coś do wymiany, tuleje, łączniki, sworznie a robione było na TRW, moog lub febi, tak więc pozostane raczej przy tym co mam, no chyba, ze w przyszłym roku 1BE ewentualnie

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Drewno prędzej czy później będzie zmienione :thumbup1:

---------- Post dopisany 31-07-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 13:25 ----------

Dziś auto dostało prezent....

DSC_00361_zps76a59c2f.jpg

już świecą pięknie a co dopiero jak sie rozpalą :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIS kolorowy jest a co do kiery to w trójramiennej musiałbym zrezygnować ze sterowania radiem więc odpada :cool:


1300km na LPG i jedyna różnica jaką czuć to w portfelu :dancing:

Edytowane przez _quattro_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas, tylko drewno bym wyrzucił, szczotkowane alu z S-line byłoby jak znalazł.. Szerokości

Edytowane przez machu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko drewno bym wyrzucił

Szukam innych :wink:


No bajerow to ci sie trafilo w tym modelu :-) swietne sa te lampy! Bezawaryjnosci

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...