Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale drze japę, piękny dźwięk :decayed:

Weź nagraj jakieś przejazdy :naughty::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ale drze japę, piękny dźwięk :decayed:

Weź nagraj jakieś przejazdy :naughty::naughty:

jak tylko auto wróci na drogę, to postaram się coś nagrać:naughty:

bo na chwilę obecną wygląda tak:

d24243fa43922c92m.jpg

d412e5d63654a511m.jpg21f4bca976dc1592m.jpg

przy okazji wyjęcia motoru do zmiany rozrządu i uszczelnienia okazało się , że trzeba nowe poduchy silnika (brak zamiennika:kwasny:)

do tego od razu zakładamy nowe sprzęgło:naughty:

Opublikowano

grubo :naughty:

Opublikowano

Gratulacje Super Auta!

Niespełnione marzenie wielu z Nas...

Opublikowano

fajny wóz ! kupiłem taki sam i mniej wiecej w tym samym czasie :D... co do poduszek silnika to są gotowe zestawy poliuretanowych z USA .. chyba z 5 rodzajów do wyboru... u mnie jedna poduszka wywalila CEL na blacie i podeslalem wzory poduszek do silverproject - wlasnie produkują dla mnie prototypy wycinane laserem ... dam znać co i jak w przyszłym tygodniu bede mial je w domu co do CEL to 19 ohm opornik załatwia sprawę ;) te poduszki z "hydromasażem" to totalna głupota

Opublikowano
  • Autor
fajny wóz ! kupiłem taki sam i mniej wiecej w tym samym czasie :D... co do poduszek silnika to są gotowe zestawy poliuretanowych z USA .. chyba z 5 rodzajów do wyboru... u mnie jedna poduszka wywalila CEL na blacie i podeslalem wzory poduszek do silverproject - wlasnie produkują dla mnie prototypy wycinane laserem ... dam znać co i jak w przyszłym tygodniu bede mial je w domu co do CEL to 19 ohm opornik załatwia sprawę ;) te poduszki z "hydromasażem" to totalna głupota

poliuretan mnie nie przekonuje w aucie czysto drogowym, a co do oporników to tym bardziej nie wchodzi w grę

Opublikowano

zalezy co kto lubi - nie jestem zagorzałym miłośnikiem serii ... 99% wozów w usa lata na tych

audi_b6_b7_s4_enginemountkit.jpg

albo na tych

Stern_B6-B7_S4_Motor_Mounts_w_Resistors.jpg

i są to bardzo grubo zrobione wozy

Opublikowano
  • Autor
zalezy co kto lubi - nie jestem zagorzałym miłośnikiem serii ... 99% wozów w usa lata na tych

http://www.ecstuning.com/marketing/audi_b6_b7_s4_enginemountkit/audi_b6_b7_s4_enginemountkit.jpg

albo na tych

http://jhmotorsports.com/shop/catalog/images/Stern_B6-B7_S4_Motor_Mounts_w_Resistors.jpg

i są to bardzo grubo zrobione wozy

spoko, wszystko to wiem, tylko ja nie planuje, aż takich przeciążeń w aucie,

b2974206187ac2adm.jpg

ori nowe poduchy w zupełności mi wystarczą

a co do seryjnych aut to ja też nie jestem ich zagorzałym fanem :wink:

a tak wczoraj wyglądał motor eSki

d7e7b990b3946207m.jpg

Opublikowano

Piękne Audi i w dodatku V8 :)

Opublikowano

co ile trzeba tu rozrzad wymieniac?:kwasny::naughty:

Opublikowano
  • Autor
co ile trzeba tu rozrzad wymieniac?:kwasny::naughty:

nie ma na to reguły.

Dużo zależy od tego na jakim i jak często zmienianym oleju auto jeździło.

Trzeba też sprawdzać od czasu do czasu np. VCDS'em jakie wartości pokazują się w ustawieniach rozrząd.

Łańcuchy się naciągają, ślizgi i koła zębate wycierają się, a napinacze też mają jakąś określoną trwałość.

Nie jest tak do końca fajnie z tymi rozrządami na łańcuchach:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

już pewnie poskładane ... wóz podaje?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
już pewnie poskładane ... wóz podaje?


tak, auto od poniedziałku jest w domu:naughty:
pierwsze wrażenia to lepiej jedzie i mniej pali:decayed:

07-03-2015

Czas odgrzać kotleta

Po tym jak motor odżył po wymianie rozrządu i uszczelnieniu przyszła kolej na stronę wizualną

Tak więc zmiany jakie zaszły w aucie na ten sezon:

wpadł nowy gwint AP

do tego ori koła zostały wyszkiełkowane i pomalowane proszkowo na czarny mat

do tego opony o trochę niższym profilu i mniejsze szerokośći a mianowicie Vredestein Ultrac Sessanta 225/40 R18

d382840523940c69m.jpg3ead0a23dc043ce0m.jpg

do tego miejsce xenonu zajął bi-xenon a grile zostały wymienione na wersję black

b3584e2fd1832120m.jpg

56db3971bddfa6b4m.jpg

następne w kolejności były hamulce:

zaciski polakierowane proszkowo do blaszki S4 od kol Wandej :thumbup1:

tarcze zimmermann sport na przód i tył i klocki ferodo

7e8075a2c9aa6ac2m.jpg

z zewnątrz doszła jeszcze lotka MS Design

do tego listwy dolne drzwi i dokładka tylnego zderzaka zyskały czarny matowy kolor

co do wnętrza to zmiany niewielkie

wpadły nowe nakładki RS4 B7

a pakiet oświetlenia wnętrza zyskał moduły LED

7eee190bc4762589m.jpg9ec1c4bc2601356fm.jpg

tak auto wygląda na dzień dzisiejszy:

1fe687a229ad0f12m.jpg8ae9dda553c01491m.jpg

58287e79b7c506e9m.jpg

f7174d53e794c879m.jpg0f978259e1a18ecbm.jpg

1a6d6676cdc446c2m.jpg56db3971bddfa6b4m.jpg

no i jeszcze komora silnika został delikatnie odświeżona:

6ea01422d41140b3m.jpg

co do planów to czekam jeszcze na ori dekielki do felg i być może będzie dokładka od cupry pod przednim zderzakiem

a dalej czas pokaże....

:)

Edytowane przez julekF1

Opublikowano

Sliczna jest, powiedz mi jak Ci się lata na gwincie AP ? bo czeka na mnie też ale jeszcze nie wrzuciłem :)

Opublikowano
  • Autor

Sliczna jest, powiedz mi jak Ci się lata na gwincie AP ? bo czeka na mnie też ale jeszcze nie wrzuciłem :)

Gwint bardzo fajny

a jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to moim zdaniem jest rewelacja.

Opublikowano

Ładnie siedzi, ale obowiązkowo dystans :thumbup1:

Opublikowano

Co to masz za kolor na zaciskach, zwyczajny pospolity srebrny?

Opublikowano
  • Autor

Co to masz za kolor na zaciskach, zwyczajny pospolity srebrny?

tak najzwyklejszy w świecie srebrny

Opublikowano

dużo pracy wsadzone gratulacje :kox: porządne oponki :naughty:

Opublikowano

Gratulacje ESyy Jedno pytanko Ile kosztował cie cały kompletny rozrząd??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.